Obserwuj w Google News

Natalia Szroeder w nowym singlu "Powinnam?". Zdradziła nam szczegóły płyty! [WIDEO]

2 min. czytania
16.03.2021 13:15
Zareaguj Reakcja

Natalia Szroeder wróciła z nowym singlem zatytułowanym „Powinnam?”. Gorąca premiera piosenki w audycji "Siła Muzyki" odbyła się we wtorek po godz. 12:00. W rozmowie z Radiem ZET piosenkarka opowiedziała o nowym utworze, a także zdradziła pierwsze szczegóły na temat kolejnej płyty. Kiedy ukaże się nowy album Natalii Szroeder?

Natalia Szroeder
fot. mat. prasowe / Karolina Wilczyńska

Natalia Szroeder to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodego pokolenia. W zeszłym roku zaprezentowała przebój „Pestki”, niedawno współpracowała także z Margaret przy utworze „Sold Out”. Teraz przyszła pora na zupełnie nowy singiel „Powinnam?”.

Natalia Szroeder w nowym singlu „Powinnam?”. Premiera we wtorek w Radiu ZET

Natalia Szroeder zaprezentowała nowy singiel „Powinnam?”. Gorąca premiera utworu odbyła się na antenie Radia ZET we wtorek po godz. 12:00, a niedługo później do internetu trafił oficjalny teledysk promujący utwór. Jak wyznaje sama artystka, piosenka zapowiada spore zmiany, które 25-latka zaplanowała na najbliższe miesiące.

– To podsumowanie ostatnich lat moich muzycznych działań, ciągłych prób sprostania wymaganiom wszystkich, doskakiwanie do poprzeczek, do których nie miałam ochoty doskakiwać. Rok 2021 będzie początkiem czegoś nowego, wyczekanego, wypracowanego i wymarzonego – mówi Natalia Szroeder o nowym singlu.

Natalia Szroeder opowiedziała słuchaczom Radia ZET o nowej piosence i muzycznych zmianach: "Przez ostatnie lata zaszło we mnie dużo procesów. Tak ludzko, kobieco i artystycznie. Chłonęłam wiele inspiracji. Szukałam nowych ścieżek dla siebie. Na pewno będzie mocno widać te zmiany na płycie. Widać je już w tej piosence. Wiedziałam, że to właśnie ona musi otwierać nowy szlak".

Kiedy premiera nowej płyty Natalii Szroeder?

W rozmowie z Damianem Michałowskim ujawniła także pierwsze szczegóły dotyczące nowej płyty. Natalia Szroeder pochwaliła się, że na albumie pojawią się goście. Zdradziła również prawdopodobną datę premiery nowego krążka.

 Usłyszycie znane głosy (...) W tym roku będzie płyta. Póki co celujemy we wczesnojesienne terminy. Zobaczymy. Mogę obiecać, że do tego czasu nie będziemy się zatrzymywać muzycznie. Nie pozwolę tak długo od siebie odpoczywać – powiedziała Natalia Szroeder na antenie Radia ZET.

RadioZET.pl/mat.prasowe