Obserwuj w Google News

Natalia Szroeder zaskoczyła. Wydała kolejny singiel: "To kartka z mojego pamiętnika" [WIDEO]

2 min. czytania
01.04.2021 10:19
Zareaguj Reakcja

Natalia Szroeder zaprezentowała nowy singiel „Połóż się tu”, kolejną odsłonę nadchodzącej płyty piosenkarki. Nowa piosenka pojawiła się zaledwie dwa tygodnie od premiery utworu „Powinnam?”, który zachwycił słuchaczy.

Natalia Szroeder
fot. mat. prasowe / Dagmara Szewczu

Natalia Szroeder powróciła niedawno z nową piosenką „Powinnam?”, która zrobiła furorę wśród wielu polskich słuchaczy.

Zaledwie dwa tygodnie później piosenkarka zaprezentowała nowy singiel „Połóż się tu”. Utwór to kolejna zapowiedź nadchodzącego albumu Natalii Szroeder.

Zobacz także:  Natalia Szroeder pokazała siostrę. Marcelina wystąpiła w jej teledysku [FOTO]

Natalia Szroeder i nowy singiel „Połóż się tu”

Natalia Szroeder opublikowała nowy utwór „Połóż się tu”, zaledwie dwa tygodnie po premierze poprzedniego singla „Powinnam?”.

Ten utwór to kartka z mojego pamiętnika, tak już całkiem precyzyjnie – z 14 maja 2020 roku. Piosenkowo porymowana, ciut przerobiona i posklejana, ale ostatecznie naprawdę niewiele tam zmieniłam. Kruchy mamy czas...trzymajcie się razem i bądźcie zdrowi! – mówi artystka.

Do nowego singla „Połóż się tu” powstał także teledysk. Reżyserem wideoklipu jest Adam Romanowski.

W teledysku chciałem wymknąć się z ram czasowych definiujących daną estetykę. Pokazujemy zabytkowe wnętrza, współczesne podejście do mody, a wszystko przełamują technologie przyszłości, takie jak VR. W całej tej wielowarstwowości najbardziej zależało mi jednak na tym, żeby dotknąć realnego problemu - poszukiwania i uczenia się kontaktu z drugą osobą – zdradza reżyser.

Kiedy premiera nowej płyty Natalii Szroeder?

W marcu Natalia Szroeder pojawiła się w Radiu ZET. W rozmowie z Damianem Michałowskim ujawniła pierwsze szczegóły dotyczące nowej płyty. Natalia Szroeder pochwaliła się, że na albumie pojawią się goście. Zdradziła również prawdopodobną datę premiery nowego krążka.

 Usłyszycie znane głosy (...) W tym roku będzie płyta. Póki co celujemy we wczesnojesienne terminy. Zobaczymy. Mogę obiecać, że do tego czasu nie będziemy się zatrzymywać muzycznie. Nie pozwolę tak długo od siebie odpoczywać – powiedziała Natalia Szroeder na antenie Radia ZET.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET