Obserwuj w Google News

Natalia Nykiel wystąpiła w „ZET Akustycznie”. Zaśpiewała przebój Dody! [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
24.03.2022 08:37
Zareaguj Reakcja

Natalia Nykiel wystąpiła w „ZET Akustycznie”, gdzie artyści prezentują utwory w wyjątkowych akustycznych aranżacjach. Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET piosenkarka zaśpiewała kilka utworów ze swojej najnowszej płyty "Regnum", a także covery przebojów "Don’t Go Yet" Camili Cabello i "Fake Love" Dody. Zobaczcie wideo!

Natalia Nykiel ZET Akustycznie
fot. Radio ZET

Natalia Nykiel to kolejna gwiazda, która wzięła udział w słynnym cyklu ZET Akustycznie. W trakcie koncertów w naszym studiu artyści prezentują wyjątkowe aranżacje swoich największych przebojów, a czasami także zaskakujące covery.

Redakcja poleca

Natalia Nykiel w „ZET Akustycznie”. Mini koncert w studiu Radia ZET

Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET Natalia Nykiel zaśpiewała utwory "P.R.I.D.E.", "Epoka X", "Pętla" i "Atlantyk", które promują jej trzecią płytę "Regnum". Wydany w lutym album to najbardziej osobisty krążek w karierze artystki. Jaka sama zdradziła, uniwersum „Regnum” to świadoma i dojrzała kreacja, jednocześnie zawierająca się w trendzie dark romantic, ale opowiadająca także własną, nową historię. Płyta to podróż przez fantastyczną dystopię - niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą.

W trakcie koncertu w "ZET Akustycznie" nie mogło także zabraknąć niespodzianki w postaci coverów. Natalia Nykiel zaprezentowała wyjątkową wersję piosenki "Don’t Go Yet" Camili Cabello. 27-latka wzięła również na warsztat najnowszy hit Dody, czyli utwór "Fake Love".

Jak jej poszło? Poniżej możecie zobaczyć cały występ Natalii Nykiel dla Radia ZET.

Oglądaj