Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska z dziećmi i mężem na ściance. Jej córka to już nastolatka [FOTO]

2 min. czytania
26.08.2020 13:00
Zareaguj Reakcja

Natalia Kukulska dba o prywatność swojej rodziny. Piosenkarka rzadko pozuje na ściance z mężem i dziećmi. Tym razem zrobiła wyjątek i zabrała najbliższych na oficjalny odsłuch swojej nowej płyty „Czułe struny”. Natalia Kukulska pojawiła się tam wraz z mężem, synem Janem i córką Anną.

Natalia Kukulska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Natalia Kukulska powraca z nowym albumem „Czułe struny”. We wtorek odbył się oficjalnych odsłuch płyty, na którym gościem mogli przedpremierowo posłuchać nowych utworów piosenki.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia Natalia Kukulska mogła liczyć na wsparcie najbliższych. Na imprezie artystka pojawiła się w towarzystwie męża, syna i córki.

Natalia Kukulska pokazała dzieci i męża na ściance. Jej córka to już nastolatka

Natalia Kukulska przyszła na odsłuch swojej nowej płyty z rodziną. Gwiazda pojawiła się na ściance, gdzie pozowała fotoreporterom u boku męża Michała Dąbrówki oraz 20-letniego syna Jana i 15-letniej córki Anny.

Aż trudno uwierzyć, że dzieci Natalii Kukulskiej są już w takim wieku. Trzeba przyznać, iż nastoletnia Anna jest coraz bardziej podobna do słynnej mamy.

Warto dodać, że Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka mają jeszcze jedną córkę. Laura przyszła na świat na początku 2017 roku.

Natalia Kukulska: nowa płyta Czułe struny z utworami Fryderyka Chopina. Kiedy premiera?

Nowa płyta Natalii Kukulskiej ukaże się 28 sierpnia. Album „Czułe struny” będzie wyjątkowym wydawnictwem, ponieważ znajdą się na nim wybrane dzieła Fryderyka Chopina, które po raz pierwszy zostały opracowane w formie utworów symfonicznych i do których powstały teksty.

Piosenkarka jest inicjatorką wydawnictwa i autorką połowy tekstów. Do współpracy przy płycie zaprosiła również Melę Koteluk, Kayah, Gabę Kulkę, Natalię Grosiak (Mikromusic) i Bovską.

Nowy album Natalii Kukulskiej promują single „Czułe struny” i „Z wyjątkiem nas”.