Obserwuj w Google News

„My Heart Will Go On” zagrane na balkonie. Wideo z Barcelony zachwyciło samą Celine Dion

Piotr Krajewski
1 min. czytania
27.03.2020 12:54
Zareaguj Reakcja

„My Heart Will Go On” Celine Dion to jeden z najbardziej kultowych utworów w historii. Piosenkę promującą słynny film „Titanic” postanowił ostatnio wykorzystać Alberto Gestoso. Hiszpan zagrał przebój na balkonie i w ten sposób wsparł swoich sąsiadów, którzy przebywają w domach w związku pandemią koronawirusa. Wideo podbiło internet i dotarło do samej Celine Dion.

My Heart Will Go On z Titanica zagrane na balkonie wideo z Barcelony zachwyciło samą Celine Dion
fot. Instagram screen

My Heart Will Go On zagrane na balkonie. Celine Dion zachwycona nagraniem z Barcelony

„My Heart Will Go On” Celine Dion zagrane na jednym z balkonów w Barcelonie zachwyciło internautów na całym świecie.

Hiszpan Alberto Gestoso postanowił wykorzystać czas spędzany w domu i zagrał na swoim keyboardzie fragment legendarnego hitu z filmu „Titanic”. Dołączył do niego też Alex Lebron Torrent, który z sąsiedniego balkonu grał przebój na saksofonie.

Muzycy postanowili w ten sposób wesprzeć sąsiadów oraz podziękować wszystkim lekarzom i pracownikom służby zdrowia, którzy każdego dnia narażają swoje życie, aby zatrzymać pandemię koronawirusa.

Nagranie wideo z Barcelony obiegło cały świat i dotarło do samej Celine Dion, która udostępniła je w swoich mediach społecznościowych.

Oto kilka chwil odwagi i zabawy, które sprawią, że się uśmiechniesz. Dziękuję Wam, Alberto i Alex — napisała zachwycona Celine Dion.

RadioZET.pl/PK