Obserwuj w Google News

Muzyk No Doubt był prześladowany przez cudzego psychofana. Wszystko przez miejsce zamieszkania

Joanna Chojnacka
2 min. czytania
08.04.2022 12:14
Zareaguj Reakcja

Tony Kanal, basista No Doubt miał ogromne problemy przez psychofana. Sytuacja była na tyle poważna, że sąd wydał zakaz zbliżania do muzyka.

No Doubt
fot. Giulio Marcocchi/Sipa USA/East News

Tony Kanal to basista oraz autor wielu utworów z repertuaru No Doubt i solowych dokonań liderki grupy - Gwen Stefani. Rockowa grupa została założona w 1986 roku i wkrótce zyskała miliony fanów na całym świecie.

Tony Kanal, basista No Doubt był prześladowany przez psychofana

Międzynarodowy sukces kapeli przyniosła im płyta "Tragic Kingdom", na której pojawił się wielki hit "Don't Speak". Ogromna popularność wiąże się jednak również z wieloma niedogodnościami. Istnieją fani, którzy nie szanują prywatności i przestrzeni swoich idoli.

Redakcja poleca

Co ciekawe, Tony Kanal musiał stawić czoła nie swojemu stalkerowi, a psychofanowi popularnego aktora Heatha Ledgera. Basista w 2005 roku kupił willę, która należała do filmowego Jokera. Trzy lata później aktor zmarł.

10 gwiazd muzyki, które nigdy nie zagrały koncertu w Polsce [GALERIA]

Psychofan Heatha Ledgera prześladował Tony'ego Kanala i jego rodzinę

Jak donosi TMZ, od stycznia tego roku mężczyzna o nazwisku George Leonardopoulos prześladował Kanala i jego rodzinę. Psychofan Ledgera chciał "wybudzić" idola, który jego zdaniem dalej ukrywa się w garażu. Twierdził również, że sam mieszkał kiedyś w domu aktora.

Sytuacja zrobiła się poważna, kiedy George Leonardopoulos przedostał się na teren posesji i gdy pojawił się pod domem Kanala z nożem. Basista wezwał policję oraz złożył wniosek do sądu o zakaz zbliżania.

Sąd rozpatrzył prośbę Kanala pozytywnie. Mężczyzna nie może zbliżyć się do basisty, jego domu, ani rodziny na mniej niż niecałe 100 metrów.

RadioZET.pl/TMZ