Obserwuj w Google News

Monika Świtkiewicz nie żyje. Polska piosenkarka i wokalistka Vox Singers miała 42 lata

Piotr Krajewski
1 min. czytania
22.11.2019 11:12
Zareaguj Reakcja

Monika Świtkiewicz nie żyje. Polska wokalistka chóru Vox Singers i wokalnego kwartetu Positive Vibrations z Płocka zmarła w wieku 42 lat. Jak informuje nieoficjalnie portal Interia, przyczyną śmierci Moniki Świtkiewicz były powikłania po zapaleniu płuc.

Monika Świtkiewicz nie żyje polska piosenkarka i wokalistka Vox Singers miała 42 lata
fot. Youtube screen

Monika Świtkiewicz nie żyje. Polska piosenkarka i wokalistka Vox Singers miała 42 lata

Nie żyje Monika Świtkiewicz, polska piosenkarka, która przez wiele lat była związana z chórem Vox Singers i kwartetem Positive Vibrations. Miała 42 lata.

Informację o śmierci wokalistki potwierdził Vox Singers. Na oficjalnym profilu chóru w mediach społecznościowych pojawiło się poruszające oświadczenie.

Dzisiaj zatrzymała się ziemia. Byłaś wielką artystką w najszlachetniejszym tego słowa znaczeniu: wspaniały głos, wybitny talent, zero parcia na sławę. Jedyne co chciałaś, to obdarowywać ludzi swoją pasją i radością śpiewania. Odjechałaś "Autostradą do nieba" — napisał chór.

Portal Interia.pl informuje nieoficjalnie, że przyczyną śmierci Moniki Świtkiewicz były powikłania po zapaleniu płuc.

Monika Świtkiewicz śpiewała altem. Była wokalistką i solistką kwartetu Positive Vibrations i chóru Vox Singers, z którym wystąpiła po raz ostatni 8 listopada podczas wspólnego koncertu z Stanisławem Soyką. Wraz z chórem otrzymała wiele nagród i miała okazję występować na międzynarodowych festiwalach.

RadioZET.pl/interia.pl,fakt.pl/PK