Obserwuj w Google News

Ministranci w parodii Ronniego Ferrari. „Ona by tak chciała służyć ze mną” hitem sieci [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
09.12.2019 12:15
Zareaguj Reakcja

Parodia „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari w wykonaniu ministrantów. Jeden z największych polskich hitów 2019 roku doczekał się przeróbki autorstwa Ministranckiej Wytwórni Muzycznej. „Ona by tak chciała służyć ze mną” podbija internet.

Ministranci w parodii Ronniego Ferrari Ona by tak chciała służyć ze mną hitem internetu wideo
fot. Youtube screen

Ona by tak chciała służyć ze mną: ministranci nagrali parodię Ronniego Ferrari

„Ona by tak chciała służyć ze mną” to nowa parodia hitu Ronniego Ferrari, którą stworzyli ministranci z parafii pw. św. Szczepana w Katowicach-Bogucicach i parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Dąbrówce Małej.

Przeróbka „Ona by tak chciała” w wykonaniu ministrantów już podbija polski internet. Jak przyznali twórcy, którzy tworzą nagrania jako Ministrancka Wytwórnia Muzyczna, zabawna parodia piosenki Ronniego Ferrari nie ma na celu nikogo obrazić.

>> "Ona by tak chciała" Ronnie Ferrari z rekordem. Czegoś takiego nie dokonała żadna polska piosenka

Nasza parodia została stworzona w celach humorystycznych przez prawdziwych ministrantów, a nie jakichś podrabiańców i nie ma na celu nikogo obrazić — napisali autorzy parodii „Ona by tak chciała”.

Internauci są zachwyceni przeróbką ministrantów. Wideo zbiera mnóstwo pozytywnych komentarzy w serwisie YouTube.

„Chciałbym to oficjalnie ustanowić hymnem Ministrantów”, „A jednak ktoś mnie jeszcze zaskoczył”, „Takie "Ona by tak chciała" to ja rozumiem” — piszą internauci.

 

RadioZET.pl/PK