Obserwuj w Google News

Ministranci przerobili Zenka Martyniuka. Parodia hitu „Przekorny los” podbija sieć [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
19.02.2020 12:02
Zareaguj Reakcja

Parodia utworu „Przekorny los” Zenka Martyniuka i jego zespołu Akcent w wersji ministrantów podbija internet. Ministrancka Wytwórnia Muzyczna, która zasłynęła z przeróbki „Ona by tak chciała”, zaprezentowała teraz parodię zatytułowaną „Ministrancki los”.

Ministranci w parodii Przekorny los Zenka Martyniuka Akcent przeróbka Ministrancki los wideo
fot. Youtube screen

Ministrancki los: ministranci zrobili parodię hitu Przekorny Los Zenka Martyniuka i Akcentu

„Ministrancki los” to parodia przeboju  Zenka Martyniuka i zespołu Akcent. Nagranie robi furorę w polskim internecie i zbiera mnóstwo pozytywnych komentarzy. Przeróbkę stworzyli członkowie Ministranckiej Wytwórni Muzyczna, do której należą ministranci z katowickich Bogucic.

Za sprawą swojej przeróbki hitu „Przekorny los” ministranci opowiadają o ich codziennej służbie podczas nabożeństw liturgicznych.

Kolejna amatorska superprodukcja Ministranckiej Wytwórni Muzycznej opowiada o tym, że ministrancki los bywa czasem przekorny. Nieraz złośliwy budzik sprawi, że zaśpimy na poranną służbę i Farorz wyjdzie sam do Ołtarza... Jednak ostatecznie jest to najlepszy czas w naszym życiu i daje tyle radości, że aż chce się nią podzielić w rytmach muzyki Zenka Martyniuka — napisali ministranci i przyznali, że „Ministrancki los” powstał już kilka lat temu, ale dopiero teraz zdecydowali się go nagrać jako Ministrancka Wytwórnia Muzyczna.

Jestem tu już parę lat, ta parafia to mój świat. Ministrantem jestem nie od dziś, tutaj służę memu Bogu. I przyjaciół mam u boku, to najlepszy w moim życiu czas — słyszymy w parodii.

Kilka miesięcy temu ministranci pobili internet inną parodią. Nagrali przeróbkę „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari, którą obejrzano ponad 4 miliony razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/PK