Obserwuj w Google News

Miley Cyrus trafiła do szpitala. Gwiazda zmaga się z ciężką anginą [ZDJĘCIA]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
09.10.2019 09:35
Zareaguj Reakcja

Miley Cyrus trafiła do szpitala. Piosenkarka zmaga się z anginą. Zapalenie gardła przebiega na tyle ciężko, że musiała trafić pod opiekę lekarzy. Gwiazda opublikowała kilka zdjęć ze szpitala, gdzie odwiedził ją domniemany nowy chłopak — muzyk Cody Simpson.

Miley Cyrus trafiła do szpitala z powodu anginy pokazała zdjęcia
fot. Instagram

Miley Cyrus trafiła do szpitala z powodu anginy

Miley Cyrus przebywa w szpitalu. 26-letnia artystka trafiła pod opiekę lekarzy z powodu ciężkiej anginy, której nabawiła się w ostatnich dniach.

Gwiazda przyznała, że chce wyzdrowieć jak najszybciej, ponieważ w najbliższy weekend ma zaplanowany od dawna występ na imprezie charytatywnej Gorillapalooza, którą organizuje Ellen DeGeneres.

Mimo problemów zdrowotnych piosenkarka postanowiła być aktywna w mediach społecznościowych i pokazała fanom kilka zdjęć ze szpitala, m.in. jak leży w szpitalnym łóżku i jest podłączona do kroplówki. Miley Cyrus zdradziła też, że na miejscu cały czas wspiera ją jej mama Tish. W szpitalu pojawił się także domniemany nowy chłopak wokalistki.

Cody Simpson to nowy chłopak Miley Cyrus?

Od kilku dni zagraniczne media spekulują, że Miley Cyrus ma nowego chłopaka. Wszystko na to wskazuje, iż może to być prawda. 22-letni muzyk Cody Simpson odwiedził Miley Cyrus w szpitalu, czym artystka pochwaliła się na Instagramie.

RadioZET.pl/billboard.com/PK