Obserwuj w Google News

Miley Cyrus znów szokuje. Pokazała bardzo odważne zdjęciem z nowym chłopakiem [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
17.10.2019 09:50
Zareaguj Reakcja

Miley Cyrus pokazała się na odważnych zdjęciach ze swoim nowym chłopakiem — Codym Simpsonem. Piosenkarka postanowiła znów zszokować internautów i włożyła rękę w spodnie ukochanego, a fotografia z tego momentu trafiła do internetu.

Miley Cyrus szokuje zdjęciem z Codym Simpsonem włożyła rękę w spodnie chłopaka foto
fot. Instagram screen

Miley Cyrus szokuje zdjęciem z Codym Simpsonem. Włożyła rękę w spodnie nowego chłopaka

Miley Cyrus jest w związku z muzykiem Codym Simpsonem, czym coraz chętniej chwali się w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie para zaczęła publikować dużo wspólnych zdjęć, które często są bardzo odważne.

Na oficjalnym profilu 22-letniego Cody’ego Simpsona pojawiło się kilka fotografii, które wywołały spore poruszenie. Zakochani pochwalili się na nich nowymi tatuażami — 26-letnia piosenkarka zdecydowała się na przebite nożem serce z napisem „rock n roll heart”, a wokalista wytatuował sobie czaszkę z kosą.

>> Miley Cyrus napadnięta przez nachalnego fana [WIDEO]

Jedno ze zdjęć wyraźnie zszokowało internautów. Widzimy na nim Cody’ego Simpsona prezentującego umięśnioną klatkę piersiową i brzuch oraz Miley Cyrus, która wkłada rękę w jego spodnie.

Wygląda na to, że słynącą z kontrowersji wokalistka, która niedawno rozstała się z Liamem Hemsworthem, chce po raz kolejny wywołać mały skandal w sieci.

Miley Cyrus trafiła do szpitala

W ostatnich dniach Miley Cyrus trafiła do szpitala, gdzie przebywała w związku z ostrą anginą. Zapalenie gardła przebiegało na tyle ciężko, że musiała trafić pod opiekę lekarzy. Gwiazda opublikowała kilka zdjęć ze szpitala, gdzie odwiedził ją domniemany nowy chłopak — muzyk Cody Simpson.

RadioZET.pl/PK