Obserwuj w Google News

Mikeboy miał poważny wypadek na motocyklu. Gwiazdor disco polo prosi o pomoc

Piotr Krajewski
2 min. czytania
05.11.2019 10:46
Zareaguj Reakcja

Michał "Mikeboy" Skolmowski to młody gwiazdor disco polo. We wrześniu 24-latek uległ bardzo poważnemu wypadkowi w Radomiu, który cudem udało mu się przeżyć. W wyniku upadku z 15 metrów mężczyzna trafił w ciężkim stanie do szpitala — informuje Super Express. Mikeboy prosi internautów o pomoc. W sieci uruchomił zbiórkę pieniędzy na leczenie.

Mikeboy miał poważny wypadek na motocyklu gwiazdor disco polo prosi o pomoc zbiórka pieniędzy
fot. pomagam.pl

Mikeboy miał poważny wypadek na motocyklu. Gwiazdor disco polo prosi o pomoc

Mikeboy to popularny artysta disco polo, który zasłynął w internecie hitami „Klubowiczka” i „Więc kochaj”. We wrześniu tego roku Michał Skolmowski miał bardzo poważny wypadek na motocyklu, do którego doszło w trakcie nagrywania nowego teledysku.

Jak informuje Super Express, wypadek miał miejsce na parkingu zlokalizowanym na dachu galerii handlowej w Radomiu. Podczas jazdy motocyklem 24-latek uderzył z dużą siłą w betonową ścianę. Chwilę później przekoziołkował i wypadł na zewnątrz, zaliczając upadek z 15 metrów. Spadł na zaparkowany samochód i betonowy chodnik. Zdaniem lekarzy gwiazdor disco polo cudem przeżył niebezpieczny wypadek.

Od tamtej pory Skolmowski przebywa w szpitalu. W związku z ogromnymi kosztami leczenia i rehabilitacji wokalista poprosił internautów o pomoc. Zorganizował zbiórkę pieniędzy. Na dalsze leczenie potrzebuje 10 tys. złotych.

Miałem bardzo poważny wypadek z którego (jak lekarze mówią) cudem przeżyłem. Dostałem nowe życie od losu, za które bardzo dziękuję i doceniam. Założyłem zbiórkę, ponieważ wiadomo, że przy leczeniu kasa się szybko rozchodzi. Z domu do szpitala rodzina dziennie robi ponad 200 km. Transport do innego szpitala też kosztuje, a nie wspomnę już o końcowej rehabilitacji i leczeniu. Już nie raz widziałem,  jak Polacy potrafią sobie pomagać w takich sytuacjach. Mam nadzieję. że tym razem też tak będzie. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc — napisał Mikeboy.

Internauci odpowiedzieli na apel gwiazdora disco polo. Udało się już niemal zebrać całą zadeklarowaną kwotę. Zbiórka nadal jednak trwa, więc każdy chętna osoba może wciąż wesprzeć Mikeboy’a.

RadioZET.pl/se.pl/PK