Obserwuj w Google News

Mike Huckaby nie żyje. Znany DJ zmarł w wyniku komplikacji po zakażeniu koronawirusem

Piotr Krajewski
1 min. czytania
27.04.2020 12:06
Zareaguj Reakcja

Mike Huckaby nie żyje. Popularny amerykański DJ i producent muzyki elektronicznej zmarł w wieku 54 lat po zakażeniu koronawirusem. W marcu przeszedł także udar mózgu.

Mike Huckaby nie żyje znany DJ zmarł w wyniku komplikacji po zakażeniu koronawirusem
fot. Instagram

Mike Huckaby nie żyje. Znany DJ zmarł po zakażeniu koronawirusem

Mike Huckaby zmarł w wyniku komplikacji po zakażeniu  koronawirusem. Przez ostatnie kilka tygodni 54-letni amerykański DJ i producent przebywał w szpitalu po udarze mózgu, którego doznał na początku marca. Niestety, w kolejnych tygodniach artysta zaczął mieć poważne problemy z oddychaniem i musiał zostać podłączony do respiratora. Przed śmiercią zdiagnozowano u niego COVID-19.

Jeden z najlepszych DJ-ów i producentów w historii muzyki elektronicznej. Był niesamowitym człowiekiem. Świat stracił dziś geniusza — napisała w piątek agencja CONNECT Bookings, która odpowiadała za koncerty DJ-a.

Wielu znanych artystów pożegnało zmarłego artystę za pomocą mediów społecznościowych. Wpis opublikował m.in. popularny brytyjski duet Disclosure.

Twoja muzyka inspiruje i będzie nadal nas inspirować — napisał zespół.

Mike Huckaby to kolejna ofiara koronawirusa w branży muzycznej. W ostatnich tygodniach zmarło wielu artystów, m.in. John Prine, Bucky Pizzarelli, Adam Schlesinger i Joe Diffie.

RadioZET.pl/billboard.com/PK