Obserwuj w Google News

Mick Jagger z The Rolling Stones z nowym utworem. W roli gościa - lider Foo Fighters [WIDEO]

2 min. czytania
14.04.2021 12:24
Zareaguj Reakcja

Mick Jagger znany głównie jako charyzmatyczny frontman The Rolling Stones ma na koncie także karierę solową. Ikona rocka opublikowała właśnie najnowszy utwór "Easy Sleazy" z gościnnym udziałem Dave'a Grohla z Foo Fighters.

Mick Jagger
fot. Save The Children/Ferrari Press/East News

Mick Jagger jest chodzącym dowodem na to, że młodość określa nie tylko data umieszczona w dowodzie. 77-letni wokalista The Rolling Stones kipi energią i do dziś zawstydza kolegów po fachu swoją charyzmą i występami. Muzyk wbrew panującym od przeszło roku nastrojom, postanowił opublikować nowy utwór solowy o optymistycznym charakterze i przekazie.

Mick Jagger i Dave Grohl w utworze "Easy Sleazy" 

Brytyjski wokalista, jak my wszyscy, ma już dość życia w zamknięciu, strachu o życie swoje i bliskich oraz ogólnego pesymizmu, który ze względu na pandemię opanował nastroje ludzi na całym świecie.

Redakcja poleca

Podczas lockdownu lider The Rolling Stones postanowił popracować nad swoim solowym materiałem. Owocem tych prac jest najnowszy utwór wokalisty "Easy Sleazy", który nagrał wspólnie z Davem Grohlem z Foo Fighters.

"To coś więcej niż spełnienie marzeń. I to w momencie, kiedy wydawało mi się, że życie nie może być bardziej szalone. Bez wątpienia to będzie hit lata" - skomentował współpracę z Jaggerem, Grohl w rozmowie z "Rolling Stone".

Mick Jagger z solowym utowrem "Easy Sleazy"

Utwór "Easy Sleazy" opowiada o wszystkich trudnościach, które napotkał każdy z nas w związku z lockdownem. Jagger śpiewa w nim o mieszance frustracji i wyczerpania, która ogarnia nas w związku z sytuacją. Jednak mimo wszystko piosenka ma optymistyczny przekaz. W refrenie lider The Rolling Stones umieścił swoje nadzieje na przyszłość. Jagger fantazjuje w nim o czasach, w których "uciekniemy z murów więzienia", a życie po pandemii koronawirusa zacznie wracać do normy.

W piosence obrywa się także wyznawcom teorii spiskowych dotyczących pandemii. Muzyk kpi z niedowiarków.

Utworu "Easy Sleazy" możecie posłuchać poniżej:

Oglądaj

To nie pierwszy raz, kiedy Mick Jagger i Dave Grohl mają okazję razem grać. W 2013 roku lider Foo Fighters dołączył do The Rolling Stones na scenie w Anaheim w Kalifornii. Muzycy zagrali razem utwór "Bitch" z kultowej płyty "Sticky Fingers".

Oglądaj

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Rolling Stone