Obserwuj w Google News

Mick Jagger miał romans z 15-latką? Aktorka Rae Dawn Chong ujawnia nieznane informacje

Piotr Krajewski
2 min. czytania
03.02.2020 15:30
Zareaguj Reakcja

Mick Jagger uwiódł 15-letnią dziewczynę? Kanadyjska aktorka Rae Dawn Chong w rozmowie z Daily Mail ujawniła, że w latach siedemdziesiątych spędziła noc z liderem The Rolling Stones. Dodała, iż miała wtedy zaledwie 15 lat.

Mick Jagger miał romans z 15-latką aktorka Rae Dawn Chong ujawnia nieznane informacje
fot. ALBERTO PIZZOLI/AFP/East News, EAST NEWS

Mick Jagger miał romans z 15-latką? Aktorka Rae Dawn Chong ujawnia nieznane informacje

Mick Jagger miał w przeszłości romans z 15-latką? Obecnie dorosła już Rae Dawn Chong, aktorka znana m.in. z filmów „Komando” i „Kolor purpury”, ujawniła nieznane dotąd fakty na temat rzekomej relacji z wówczas 33-letnim liderem The Rolling Stones.

Jak wyznała w rozmowie z brytyjskim Daily Mail, w 1977 roku gwiazdor uwiódł, kiedy była jeszcze nastolatką. Podobno para spędziła ze sobą dwa dni. Między niepełnoletnią Rae Dawn a Jaggerem miało dojść do kontaktów seksualnych.

Nigdy nie zapytał, ile mam lat. Ja nigdy też mu nie powiedziałam. Nie było okazji. Pamiętam, że myślałam, iż był naprawdę uroczy. Miał rozczochrane włosy. Stwierdziłam, że jest naprawdę piękny — powiedziała i dodała: „To nie było nic złego, było wspaniale. Prawdziwy rock and roll. Nie zrobił nic złego. Do niczego mnie nie zmuszał. Były lata siedemdziesiąte, czyli zupełnie inne czasy. Nie byłam ofiarą”.

Aktorka przyznała, że swoim szokującym wyznaniem nie chce w żaden sposób zaszkodzić Mickowi Jaggerowi. Dodała, iż nie było to dla niej traumatyczne przeżycie i była świadoma tego, co robi.

Nie byłam niewinną uczennicą. Zawsze zachowywałam się jak dużo starsza. Byłam dorosła już w wieku 15 lat — wyznała.

W kolejnych latach Rae Dawn Chong i Mick Jagger spotkali się jeszcze kilkukrotnie. Aktorka miała okazję także wystąpić w teledysku artysty do utworu „Just Another Night” z jego debiutanckiej solowej płyty.

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/PK