Obserwuj w Google News

Michelle Morone wystąpi w Polsce. Koncert gwiazdy "365 dni" w Warszawie [BILETY]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
22.01.2020 11:27
Zareaguj Reakcja

Michelle Morone wystąpi w klubie Palladium w Warszawie. Koncert aktora z filmu „365 dni” odbędzie się w marcu i będzie promował jego debiutancką płytę, która ukaże się już w lutym. Pierwszy album Michelle Morone zapowiada singiel „Feel It”.

Michelle Morone aktor 365 dni zagra koncert w Warszawie ile kosztują bilety
fot. mat. prasowe

Michelle Morone: koncert w klubie Palladium w Warszawie [BILETY]

Michelle Morone zagra koncert w Warszawie. Włoski aktor, który gra postać przystojnego Massimo w filmie „365 dni”, rozpoczyna karierę muzyczną.

Koncert w warszawskim klubie Palladium odbędzie się 1 marca. Bilety w cenach 129-179 złotych są już dostępne w sprzedaży. będzie promował płytę zatytułowaną „Dark Room”. Pierwszy album Michelle Morone ukaże się w Walentynki, czyli 14 lutego.

Płytę zapowiada piosenka „Feel It”, która odniosła spory sukces w internecie. Oficjalny teledysk do utworu promującego film „365 dni” obejrzano już ponad 1,5 miliona razy.

365 dni: o czym będzie film na podstawie książki Blanki Lipińskiej?

Film „365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo — najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go — czytamy w zapowiedzi filmu „365 dni” w reżyserii Barbary Białowąs.

W roli Laury zobaczymy Annę-Marię Sieklucką. W filmie „365 dni” oprócz najgorętszego duetu aktorskiego zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK