Obserwuj w Google News

Michele Morrone śpiewa synkowi. Aktor "365 dni" pokazał urocze nagranie [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
18.02.2020 14:40
Zareaguj Reakcja

Michele Morrone, aktor grający Massimo w filmie „365 dni”, wydał ostatnio debiutancką płytę. Jego muzyka cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce, a zaplanowany na marzec koncert w Warszawie niemal natychmiast się wyprzedał. Jesteście ciekawi, jak Michele Morrone śpiewa na żywo? W internecie można znaleźć stare nagranie ze śpiewającym aktorem z Włoch.

Michele Morrone śpiewa synkowi aktor 365 dni pokazał urocze nagranie wideo
fot. Mateusz Jagielski/East News, Instagram screen

Michele Morrone śpiewa synkowi. Stare nagranie z Instagramie

Michele Morrone to włoski aktor i wokalista, który robi obecnie furorę w naszym kraju za sprawą filmu „365 dni”. Tysiące Polek zachwyca się nie tylko graną przez niego postacią Massima, ale także tworzoną przez przystojnego Włocha muzyką.

>>  365 dni: Michele Morrone dla Radia ZET o roli Massima i pasji do muzyki [WYWIAD]

29-latek wydał 14 lutego swój debiutancki album zatytułowany „Dark Room”, który stworzył razem z Patrykiem Kumorem i Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem. Płyta cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce.

Wielu internautów jest ciekawych, jak Michele Morrone radzi sobie wokalnie na żywo. Okazuje się, że kilka lat temu włoski gwiazdor opublikował krótkie wideo, na którym widzimy, jak gra na gitarze i śpiewa akustyczną wersję swojego utworu „Rain in the Heart”. Na nagraniu towarzyszy mu jego mały synek.

RadioZET.pl/PK