Obserwuj w Google News

Michele Morrone w piosence „Feel It”. Włoski aktor nagrał utwór do filmu "365 dni" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
17.01.2020 10:52
Zareaguj Reakcja

Michele Morrone wydał pierwszy singiel „Feel It”. Piosenka promuje film „365 dni”, w którym włoski aktor gra postać przystojnego Massimo. W teledysku pojawiają się nieopublikowane do tej pory fragmenty filmu „365 dni”.

Michele Morrone Feel It piosenka z filmu 365 dni teledysk wideo
fot. mat. prasowe / NEXT FILM

Michele Morrone — Feel It. Piosenka z filmu 365 dni

Michele Morrone zaprezentował swoją pierwszą piosenkę w karierze. Singiel „Feel It” zapowiada jego debiutancką płytę „Dark Room” i promuje głośny film „365 dni”, który już 7 lutego trafi do polskich kin.

Ta piosenka jest dla mnie jak syn, ponieważ to pierwszy soundtrack, który stworzyłem — mówi o utworze Michele Morrone.

W teledysku „Feel It” Michele Morrone wykorzystano nieopublikowane do tej pory fragmenty filmu „365 dni”. Pierwszy album włoskiego aktora będzie miała premierę w walentynki, czyli 14 lutego.

365 dni: o czym będzie film na podstawie książki Blanki Lipińskiej?

Film „365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo — najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go — czytamy w zapowiedzi filmu „365 dni” w reżyserii Barbary Białowąs.

W roli Laury zobaczymy Annę-Marię Sieklucką. W filmie „365 dni” oprócz najgorętszego duetu aktorskiego zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK