Obserwuj w Google News

Michał Szpak jako steward w „The Voice of Poland”. Tomson i Bednarek popłakali ze śmiechu [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
24.10.2019 11:27
Zareaguj Reakcja

„The Voice of Poland” tworzą nie tylko uczestnicy. O dobrą atmosferę w programie dbają także jurorzy, którzy chętnie żartują sobie przed kamerami. W najbliższym odcinku „The Voice of Poland” Michał Szpak i Baron zaprezentują zabawny skecz o Szpak Airlines. Zobaczcie wideo.

Michał Szpak jako steward w The Voice of Poland Tomson i Bednarek popłakali ze śmiechu wideo
fot. Instagram

The Voice of Poland: Michał Szpak jako steward. Zrobił zabawny skecz z Baronem

Michał SzpakBaron przygotowali w „The Voice of Poland” zabawny skecz, w którym zaprosili publiczność na pokład linii lotniczej Szpak Airlines.

Witamy na pokładzie. Szanowni Państwo, proszę zająć miejsca — powiedział Baron.

W tym czasie Michał Szpak zaczął w zabawny sposób odtwarzać ruchy typowe dla stewardów, którzy tuż przed każdym lotem prezentują procedurę bezpieczeństwa. Trener rozśmieszył wszystkich na widowni, a TomsonKamil Bednarek nie mogli powstrzymać się od śmiechu.

Tiaaa za wszystkie uniedogodnienia przepraszamy. Życzymy udanego lotu! — skomentował wideo Michał.

Pełną wersję skeczu Michała Szpaka i Barona zobaczymy już w najbliższym odcinku „The Voice of Poland”, który zostanie wyemitowany w TVP2 w sobotę, 26 października o godz. 20:05.

The Voice of Poland: Sonia Michalczuk zaatakowana przez hejterów

Sonia Michalczuk wywołała burzę w internecie po ostatnim odcinku „The Voice of Poland”. Jej słowa na temat innego uczestnika nie spodobały się internautom. Uczestniczka wyznała, że spadł na nią ogromny hejt i postanowiła odpowiedzieć na krytykę. Sonia Michalczuk pokazała szokujące wiadomości od hejterów.

RadioZET.pl/PK