Obserwuj w Google News

Michał Szczygieł gościem czwartkowego "ZET na Punkcie Muzyki". Premiera nowego singla "Więcej"

1 min. czytania
25.03.2021 10:50

Michał Szczygieł będzie gościem czwartkowego „ZET na Punkcie Muzyki”, gdzie odbędzie się premiera jego nowego singla „Więcej”. W trakcie programu Marcina Wojciechowskiego wokalista opowie o nowej piosence i zaprezentuje także słuchaczom swoje ulubione utwory.

Michał Szczygieł
fot. mat. prasowe

Michał Szczygieł powraca z nowym singlem „Więcej”, który premierowo zaprezentuje w programie „ZET na Punkcie Muzyki”. Audycja Marcina Wojciechowskiego już w czwartek o godz. 21:00.

Michał Szczygieł i nowy singiel „Więcej”

Michał Szczygieł już w czwartek zaprezentuje nowy singiel „Więcej”, który zapowiada jego debiutancki album. Premiera płyty zaplanowana jest na czerwiec tego roku.

Jak czytamy w zapowiedzi utworu, „Więcej” pokazuje, że marzenia o wielkim uczuciu oraz snucie miłosnych planów na śmierć i życie to nie tylko domena płci pięknej. Wbrew stereotypom, mężczyźni także chcą odnaleźć swoją drugą połówkę. Szczególnie w czasach pandemii, kiedy relacje międzyludzkie w znacznym stopniu ograniczone są do kontaktów online.

Pod koniec minionego roku nawiedziła mnie myśl, że chciałbym się zakochać. Ostatecznie się nie udało, bo z czasem mi przeszło lub przeszło mi z czasem właśnie dlatego, że się nie udało, ale zapis emocjonalny w postaci „Więcej” został i wraca do mnie jak bumerang – mówi Szczygieł o nowym singlu, który jest muzycznym wyznaniem miłosnym.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/mat.prasowe