Obserwuj w Google News

Brat Rae Sremmurd oskarżony o morderstwo. 20-latek miał zabić własnego ojca

2 min. czytania
19.03.2021 11:03
Zareaguj Reakcja

Michael Sullivan oskarżony o morderstwo. Przyrodni brat raperów Swae Lee i Slim Jxmmi, znanych jako duet Rae Sremmurd, miał zabić swojego własnego ojca. Do morderstwa doszło na początku stycznia tego roku.

Rae Sremmurd
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News, Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Rae Sremmurd to bardzo popularny duet, który tworzą bracia Swae Lee i Slim Jxmmi. Zespół wydał trzy albumy studyjne i nagrał m.in. wielki przebój „Black Beatles”.

O jednym z braci było ostatnio bardzo głośno w związku z fatalnym wypadkiem samochodowym, w wyniku którego Swae Lee omal nie zginął. Teraz o Rae Sremmurd znów jest głośno z powodu ich przyrodniego brata. Michael Sullivan został oskarżony o morderstwo 62-letniego ojca, Floyda Sullivana.

Zobacz także:  Raper Silento zamordował swojego kuzyna? Autor hitu „Watch Me” aresztowany

Brat Rae Sremmurd oskarżony o morderstwo. Michael Sullivan miał zamordować ojca

20-letni Michael Sullivan został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia – informuje portal TMZ.com. Przyrodni brat Swae Lee i Slim Jxmmi miał śmiertelnie postrzelić własnego ojca i ojczyma raperów na początku stycznia 2021 roku.

Sullivan przebywa obecnie w areszcie na terenie stanu Missisipi, gdzie czeka na proces. Jak dodaje TMZ.com, grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Jego matka ujawniła, że 20-latek zmaga się z problemami psychicznymi, a dokładniej z zaburzeniami schizoafektywnymi, które charakteryzują się objawami typowymi dla  zaburzeń afektywnych oraz  schizofrenii. Kobieta nie wyklucza, że tuż przed morderstwem Michael mógł odstawić przepisane leki.

Rae Sremmurd nie zdecydowali się wprost skomentować rodzinnej tragedii. Dzień po morderstwie Swae Lee dodał jednak krótki wpis na Twitterze, gdzie opublikował emotikony złamanego serca.

Zobacz także:  Raper Martell DeRouen nie żyje. Kuzyn Beyonce zastrzelony przez młodą kobietę

RadioZET.pl/tmz.com,people.com