Obserwuj w Google News

Michael Buble został ojcem po raz czwarty. Dziecko dostało aż trzy imiona! [FOTO]

2 min. czytania
23.08.2022 12:50
Zareaguj Reakcja

Michael Buble został ojcem po raz czwarty. Słynny piosenkarz i jego żona Luisana Lopilato przywitali na świecie kolejnego potomka. Ujawnili płeć i nie jedno, a aż trzy imiona dziecka. Trzeba przyznać, że są bardzo oryginalne!

Michael Buble
fot. Instagram screen / Michael Buble

Michael Buble to jeden z najpopularniejszych kanadyjskich piosenkarzy. Może pochwalić się nie tylko kilkudziesięcioma milionami sprzedanych płyt i znanymi hitami, ale także czterema prestiżowymi nagrodami Grammy.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą. Ostatnie lata nie były jednak łatwe dla rodziny artysty, która musiała zmagać się z ciężką chorobą Noah. U synka Michaela Buble i aktorki Luisany Lopito zdiagnozowano raka wątroby. Po kilku latach trudnej walki chłopcu udało się pokonać chorobę. Rodzina ma kolejny powód do radości – na świat przyszło czwarte dziecko gwiazdorskiej pary.

Redakcja poleca

Michael Buble został ojcem po raz czwarty. Zdradził płeć i imiona dziecka

Michael Buble powitał na świecie czwarte dziecko. 46-letni tata opublikował pierwsze zdjęcie z maleństwem, na którym widać, jak wraz z 35-letnią żoną trzymają malutką nóżkę córeczki.

Rodzice postanowili nadać dziewczynce aż trzy, niezwykle oryginalne imiona. Czwarte dziecko Michaela Buble i Luisany Lopilato nazywa się Cielo Yoli Rose Buble.

W końcu pojawiłaś się w naszym życiu ze swoim 3,8 kg. Dziękujemy Bogu za to nieskończone błogosławieństwo, kochamy Cię. Noah, Elias, Vida oraz twoja mama i tata – napisał artysta.

Buble i Lopilato są również szczęśliwymi rodzicami dwóch synów, Noah (8 lat) i Eliasa (6 lat) oraz córki, Vidy (3 lata).

Kanadyjski wokalista słynie ze swojego poczucia humoru, którym dzieli się m.in. za pomocą TikToka. Właśnie opublikował w serwisie pierwsze zabawne nagranie z nowo narodzonym dzieckiem.

Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/parade.com