Obserwuj w Google News

Męskie Granie w domu — Daria Zawiałow: kiedy koncert i gdzie oglądać online? [TRANSMISJA]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
09.04.2020 17:10
Zareaguj Reakcja

Daria Zawiałow zagra koncert online w ramach cyklu „Męskie Granie w domu”, podczas którego wystąpili już m.in. Bass Astral x Igo. Kiedy odbędzie się koncert Darii Zawiałow, o której godzinie i gdzie będzie transmisja online? Sprawdźcie poniżej.

Męskie Granie w domu Daria Zawiałow kiedy koncert o której godzinie i gdzie oglądać online transmisja
fot. Piotr Molecki/East News

Męskie Granie w domu Daria Zawiałow: TRANSMISJA ONLINE na żywo. Kiedy, gdzie oglądać i o której godzinie?

„Męskie Granie w domu” i Daria Zawiałow łączą siły. Jedna z obecnie najpopularniejszych polskich wokalistek wystąpi w ramach cyklu z koncertami online. Akcja „Męskie Granie w domu”, podczas której koncerty zagrali już Sorry Boys, Król i Bass Astral x Igo, powstała w związku z pandemią koronawirusa. W ten sposób polscy artyści chcą wesprzeć swoich fanów w trakcie tego trudnego czasu.

Kiedy i gdzie oglądać „Męskie Granie w domu” z Darią Zawiałow? Koncert online piosenkarki rozpocznie się 9 kwietnia o godz. 20:15. Transmisja na żywo występu Darii Zawiałow w internecie będzie dostępna bezpłatnie na oficjalnych profilach „Męskiego Grania” na Facebooku i w serwisie YouTube oraz na stronie głównej Onet.pl.

Męskie Granie w domu: zbiórka pieniędzy w trakcie koncertu

Organizatorzy akcji „Męskie Granie w domu” chcą za sprawą swojego cyklu wesprzeć również polską służbę zdrowia w czasie walki z pandemią koronawirusa. Pieniądze można wpłacać na stronie siepomaga.pl ( link do zbiórki).

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK