Obserwuj w Google News

Męskie Granie 2020 bez koncertów plenerowych. Odbędzie się w nowej formule

Piotr Krajewski
2 min. czytania
21.05.2020 12:13

Męskie Granie 2020 odbędzie się w innej formule. W związku z pandemią koronawirusa słynna trasa koncertowa nie dojdzie do skutku w tradycyjnej formie. Organizatorzy Męskiego Grania 2020 pracują jednak nad nowymi rozwiązaniami, które mają zastąpić koncerty plenerowe.

Męskie Granie 2020 bez koncertów plenerowych odbędzie się w nowej formule
fot. Adam Burakowski/REPORTER/East News

Męskie Granie 2020 bez koncertów plenerowych. Odbędzie się w nowej formule

Męskie Granie 2020 nie odbędzie się w tradycyjnej formie — czytamy w oficjalnym oświadczeniu organizatorów. Ze względu na trwającą  pandemię koronawirusa, podjęto decyzję o odwołaniu trasy koncertowej Męskie Granie 2020. Organizatorzy pracują już jednak nad nową formułą słynnej imprezy, która każdego lata biła rekordy popularności.

 Jest nam bardzo przykro, że w tym roku nie będziemy mogli spotkać się na trasie ze wspaniałymi polskimi artystami i naszą fantastyczną publicznością — mówi Dorota Nowakowska, kierownik marki Żywiec i dodaje: „Przez ostatnie dziesięć lat projekt był dla nas nieodłączną częścią każdych wakacji. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa, tegoroczna trasa nie może się odbyć w tradycyjnej formie. Pracujemy jednak nad rozwiązaniami, które z pewnością nie rozczarują fanów Męskiego Grania”.

Pierwsze szczegóły dotyczące Męskiego Grania 2020 w nowej formule poznamy już na początku czerwca.

Postaramy się zrobić wszystko, aby nowa formuła Was nie zawiodła — piszą organizatorzy Męskiego Grania 2020.

Męskie Granie w domu: koncerty online w trakcie pandemii koronawirusa

W związku z pandemią koronawirusa i przymusową izolacją organizatorzy Męskiego Grania zorganizowali kilka tygodni temu sześć koncertów w ramach cyklu „Męskie Granie #wdomu”. Znani artyści, m.in. Daria Zawiałow i Artur Rojek, wystąpili w swoich domach, aby wesprzeć fanów w tym trudnym czasie. W trakcie występów można było wesprzeć polskie szpitale i lekarze, wpłacając pieniądze na stronie www.siepomaga.pl.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK