Obserwuj w Google News

Meghan Trainor urodziła. Autorka hitu "All About That Bass" pokazała synka [FOTO]

2 min. czytania
16.02.2021 10:42
Zareaguj Reakcja

Meghan Trainor urodziła. Autorka wielkiego przeboju „All About That Bass” powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwa piosenkarka postanowiła pochwalić się pierwszymi zdjęciami synka.

Meghan Trainor
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Meghan Trainor rozpoczyna zupełnie nowy etap w swoim życiu. Amerykańska piosenkarka właśnie poinformowała, że po raz pierwszy została mamą.

Autorka hitu „All About That Bass” urodziła dziecko. W mediach społecznościowych opublikowała pierwsze zdjęcia maluszka.

Meghan Trainor urodziła. Piosenkarka pokazała pierwsze zdjęcia dziecka

Meghan Trainor została mamą. 27-letnia wokalistka i jej mąż Daryl Sabara powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Synek pary urodził się 8 lutego.

Kilka później piosenkarka opublikowała pierwsze zdjęcia dziecka. Zdradziła też, że ich synek będzie nosił imię Riley.

Jesteśmy w nim tak zakochani – napisała szczęśliwa Meghan.

Meghan Trainor i aktor Daryl Sabara poznali się na domówce w 2014 roku. Para zaczęła się spotykać w 2016 roku. Dwa lata później zakochani wzięli ślub – dokładnie w dzień 25. urodzin artystki.

Kariera Meghan Trainor

Meghan Trainor zdobyła ogromną popularność za sprawą piosenki „All About That Bass”, która podbiła światowe listy przebojów w 2014 roku. Utwór pokrył się diamentem w Stanach Zjednoczonych i był m.in. nominowany do prestiżowej nagrody Grammy w kategorii „piosenka roku”.

Piosenkarka wydała dotąd cztery albumy, w tym świąteczną płytę „A Very Trainor Christmas”. Oprócz „All About That Bass” do najpopularniejszych hitów Meghan Trainor należą utwory „Lips Are Movin”, „No”, „Dear Future Husband” czy duet „Like I’m Gonna Lose You” z Johnem Legendem.

W 2016 roku otrzymała nagrodę Grammy dla najlepszego nowego artysty.