Obserwuj w Google News

Matteo Bocelli zrobi karierę jak ojciec? Widzowie TVP zachwyceni przystojnym synem Bocellego

2 min. czytania
07.04.2021 11:21
Zareaguj Reakcja

Matteo Bocelli zrobi karierę jak słynny tata? Wszystko na to wskazuje, że jest na dobrej drodze. Syn Andrei Bocellego pojawił u boku legendarnego tenora w trakcie koncertu wielkanocnego w TVP i zachwycił polskich widzów. 23-letni Włoch również może pochwalić się świetnym głosem.

Matteo Bocelli Andrea Bocelli
fot. mat. prasowe / Mark Seliger

Andrea Bocelli to jeden z najsłynniejszych śpiewaków operowych na świecie. Włoski tenor może pochwalić się niesamowitą karierą, w której trakcie sprzedał ponad 80 milionów płyt.

Czy w jego ślady pójdzie Matteo Bocelli? Syn Andrei Bocellego wystąpił wraz z ojcem podczas koncertu wielkanocnego zorganizowanego przez TVP w Warszawie. Polscy widzowie zachwycili się talentem 23-letniego artysty.

Zobacz także:  Andrea Bocelli miał koronawirusa. Włoski tenor oddał osocze, aby pomóc ciężko chorym [FOTO]

Matteo Bocelli: widzowie TVP zachwyceni synem Andrei Bocellego

Mateo Bocelli zyskał mnóstwo nowych fanów po koncercie wielkanocnym w TVP, gdzie pojawił się u boku swojego słynnego ojca.

Syn Andrei Bocellego zaśpiewał z tatą ich wspólny utwór „Fall on Me”, a także „Perfect Symphony”, czyli inną wersję wielkiego hitu „Perfect”, którą w 2017 roku Bocelli nagrał z Edem Sheeranem.

„Syn ma szansę na ogromną karierę”, „Matteo, masz piękny głos i potencjał”, „Matteo dodatkowo jest nieziemsko przystojny” – zachwycają się polscy internauci.

Kim jest Matteo Bocelli?

Matteo Bocelli ma 23 lata i jest jednym z trojga dzieci słynnego tenora. Syn Andrei Bocellego, podobnie jak tata, kocha muzykę i śpiew. Po szkole średniej rozpoczął naukę w Conservatorio Luigi Boccherini w Lukce. W wieku 21 lat podpisał kontrakt płytowy ze słynną wytwórnią Capital Records.

23-latek ma na swoim koncie duet z Andreą Bocellim, Piosenka „Fall on Me” znalazła się na wydanym w 2018 roku albumie „Si”, który pokrył się w Polsce podwójną platyną i był nominowany do prestiżowej nagrody Grammy. Utwór pojawił się również na oficjalnym soundtracku do filmu Disneya „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”.

Zobacz także:  Tomasz Kammel skrytykowany przez fanów. Poszło o chwalenie Kurskiego podczas koncertu Bocellego

W 2020 roku Matteo Bocelli zaangażował się także w wyjątkowy projekt Disneya „Disney Goes Classical”, w ramach którego wydano album z muzyką z najbardziej rozpoznawalnych filmów Disneya. Wokalista nagrał nową wersję utworu „Can You Feel the Love Tonight” z „Króla Lwa”.

Matteo Bocelli ma także doświadczenie w modelingu. Syn Andrei Bocellego brał udział w wielu sesjach zdjęciowych, a także był twarzą kampanii reklamowych, m.in. dla słynnej marki Guess.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET