Obserwuj w Google News

Matt "Money" Miller nie żyje. Członek Titus Andronicus miał zaledwie 34 lata

1 min. czytania
19.03.2021 09:33
Zareaguj Reakcja

Matt "Money" Miller nie żyje. Klawiszowiec zespołu Titus Andronicus zmarł w wieku zaledwie 34 lat. O nagłej śmierci muzyka poinformował lider grupy, Patrick Stickles.

znicz
fot. shutterstock.co

Matt "Money" Miller nie żyje. O śmierci członka amerykańskiej indie rockowej grupy Titus Andronicus poinformował jego kuzyn i jednocześnie lider zespołu, Patrick Stickles. Matt Miller miał zaledwie 34 lata.

Matt "Money" Miller nie żyje. Muzyk Titus Andronicus miał zaledwie 34 lata

Przyczyna śmierci Matta "Money" Millera nie została ujawniona.

Z ciężkim sercem informuje was o nagłej i przedwczesnej śmierci Matta "Money" Millera (…) mojego ukochanego kuzyna i najdroższego przyjaciela, jakiego kiedykolwiek miałem – napisał w środę Stickles.

James Levine nie żyje. Wybitny dyrygent i laureat Grammy miał 77 lat

Matt "Money" Miller był jednym z członków-założycieli Titus Andronicus. Na okładce płyty „A Productive Cough” z 2018 roku znalazło się wspólne zdjęcie muzyka ze Sticklesem z czasów ich dzieciństwa. Co ciekawe, Miller pojawił się także w amerykańskim sitcomie „Stacks”, gdzie grał barmana.

Titus Andronicus to indie rockowy zespół założony w 2005 roku w New Jersey. Grupa wydała dotąd sześć albumów, a ostatni „An Obelisk” ukazał się w 2019 roku.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/billboard.com