Obserwuj w Google News

Mateusz Ziółko z nową piosenką „Obiecaj mi” w Radiu ZET

Piotr Krajewski
1 min. czytania
17.01.2020 12:17

Mateusz Ziółko pojawił się z nową piosenką „Obiecaj mi” w piątkowej „Sile Muzyki” w Radiu ZET. Singiel to zapowiedź kolejnej płyty, nad którą obecnie pracuje artysta.

Mateusz Ziółko z nową piosenką Obiecaj mi w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Mateusz Ziółko — Obiecaj mi. Nowy singiel

Mateusz Ziółko wrócił z nowym singlem „Obiecaj mi”, który zapowiada kolejny krążek artysty znanego z hitu „W płomieniach”.

„Obiecaj mi" uświadamia, że czas biegnie, że wszystko przemija. I dobre, i złe chwile. O tych złych nie warto pamiętać i ich we wspomnieniach pielęgnować. Często przyczyną niepowodzeń jesteśmy my sami. Popełniamy błędy, których nie sposób naprawić, ale od najbliższych osób oczekujemy wybaczenia. I gdy jesteśmy kochani — i sami kochamy — to możemy liczyć na taki odruch serca. Tylko wtedy życie, które pędzi ma sens-gdy przy boku jest ktoś, kogo możemy być pewni. Że nas nie zostawi w potrzebie, nie zawiedzie naszego zaufania, nie złamie nam serca, nie oszuka i nie zrani. Nie odejdzie nawet wtedy, gdy go zawiedziemy. Wówczas nawet przemijanie nie jest takie straszne... — czytamy w zapowiedzi singla.

„Obiecaj mi” Mateusza Ziółko skomponowali Grzegorz Palka, Krzysztof Zalewski i Jarosław Baran. Słowa napisała Anna Saraniecka.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK