Obserwuj w Google News

Maroon 5 wrócili z nowym singlem „Beautiful Mistakes”. Nagrali go z wielką gwiazdą!

1 min. czytania
04.03.2021 12:28
Zareaguj Reakcja

Maroon 5 zaprezentowali nowy singiel „Beautiful Mistakes”. W utworze gościnnie pojawia się także Megan Thee Stallion, jedną z obecnie najpopularniejszych amerykańskich raperek.

Maroon 5
fot. mat. prasowe

Maroon 5 wrócili z nową piosenką. Jeden z najpopularniejszych amerykańskich zespołów zaprezentował nowy singiel „Beautiful Mistakes” z raperką Megan Thee Stallion.

Maroon 5 i Megan Thee Stallion w nowym singlu „Beautiful Mistakes”

Maroon 5 zaprezentowali nowy singiel „Beautiful Mistakes”. W utworze gościnnie pojawia się również Megan Thee Stallion, popularna amerykańska raperka, która podbiła listy przebojów hitem „Savage” z Beyonce, a ostatnio także „WAP” z Cardi B.

Co ciekawe, Cardi B również miała okazję współpracować z Maroon 5. Piosenkarka pojawiła się w ich wielkim przeboju „Girls Like You”, nominowanym m.in. do nagrody Grammy.

Zobacz także:  Cardi B wsparła Strajk Kobiet. Raperka zareagowała na protesty: "Życzę Polsce dużo miłości"

Adam Levine z Maroon 5 nie ukrywa, że bardzo cieszy się ze współpracy z Megan Thee Stallion. W jednym z ostatnich wywiadów nie szczędził komplementów pod adresem 26-latki.

Jest bardzo utalentowana. To supergwiazda, ale w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Bawiliśmy się świetnie w trakcie kręcenia teledysku – zdradził wokalista Maroon 5 w rozmowie z Zanem Lowem.

Oficjalny teledysk do singla „Beautiful Mistakes” pojawi się wkrótce.