Obserwuj w Google News

Mark Hoppus z Blink-182 ma raka. Opublikował oświadczenie. "Jestem przerażony"

2 min. czytania
25.06.2021 10:06
Zareaguj Reakcja

Mark Hoppus, wokalista i basista legendarnego pop punkowego zespołu Blink 182, poinformował, że ma nowotwór. W oświadczeniu opublikowanym w sieci zdradził, w jakim jest stanie.

Mark Hoppus
fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Blink-182 to jeden z najważniejszych na świecie zespołów, którym muzyka w stylu california punk i pop punk zawdzięcza ogromną popularność. Założona w 1992 roku na przedmieściach San Diego grupa stała się jedną z najważniejszych w swoim gatunku, odnosząc ogromny sukces komercyjny i zyskując miliony oddanych fanów. Wydany w 1997 roku album "Dude Ranch" zyskał status platynowej płyty, jednak przełomem był singiel "All The Small Things", do dziś jeden z największych hitów Blink-182. Zespół staje się rozpoznawalny na całym świecie, gra ogromne trasy koncertowe, sprzedaż płyt bije kolejne rekordy, a dla zwolenników lżejszej odmiany punk rocka grupa staje się jednym z filarów gatunku.

W 2005 roku panowie ogłaszają zawieszenie działalności i zajmują innymi projektami, takimi jak Angels & Airwaves czy Plus 44. Jednak w 2009 oficjalnie ogłaszają reaktywację i wracają do regularnych występów. W 2019 roku mogliśmy usłyszeć najnowszy album "Nine". Być może zespół nie odniósłby tak ogromnego sukcesu, gdyby nie jego utalentowani, a jednocześnie niezwykle barwni członkowie. Doskonały perkusista Travis Baker znany ze związku z Kourtney Kardashian i obdarzony charakterystycznym głosem Mark Hoppus tworzą trzon składu. Niestety, Hoppus opublikował w sieci wiadomość, która była silnym ciosem dla fanów. Wokalista i basista ma nowotwór.

ZOBACZ TAKŻE:  Travis Barker omal nie zginął w katastrofie lotniczej. W wyniku tragedii stracił przyjaciół

Mark Hoppus ma nowotwór. Lider Blink-182 wydał oświadczenie

Mark Hoppus opublikował w sieci oświadczenie, które wstrząsnęło milionami fanów. Muzyk poinformował, że walczy z chorobą nowotworową, a przez trzy miesiące przechodził chemioterapię.

- Przez ostatnie trzy miesiące przechodziłem chemioterapię. Mam raka. Jestem przerażony i jest to słabe, ale jednocześnie mam ogromne szczęście - jestem otoczony wspaniałymi lekarzami, rodziną i przyjaciółmi, którzy pomagają  mi przez to wszystko przejść - czytamy.

Hoppus stara się jednak myśleć pozytywnie i ma nadzieję, że jak najszybciej wróci do zdrowia i ponownie będzie mógł zagrać dla swoich wiernych fanów.

- Przede mną wciąż miesiące leczenia, ale staram się myśleć pozytywnie i mieć nadzieję. Nie mogę się doczekać, kiedy uwolnię się od raka i zobaczę z wami wszystkimi na koncertach. Kocham was - podsumował.

My także mamy taką nadzieję. Wracaj do zdrowia, Hopp!