Obserwuj w Google News

Marilyn Manson znowu pozwany. Aktorka wniosła kolejne oskarżenie

2 min. czytania
29.04.2022 12:03
Zareaguj Reakcja

Marilyn Manson usłyszał kolejne zarzuty pod swoim adresem. Aktorka Esme Bianco złożyła nowy pozew przeciwko swojemu byłemu partnerowi. Jak brzmią zarzuty?

Marilyn Manson
fot. Karl Schoendorfer / Rex Features/EAST NEWS

Marilyn Manson został wielokrotnie oskarżony przez swoje byłe partnerki o liczne nadużycia. Muzykowi zarzuca się napaść seksualną, znęcanie psychiczne, manipulacje, a nawet handel ludźmi.

Marilyn Manson z kolejnym pozwem na koncie

Jedną z kobiet, która skierowała swoje oskarżenia wobec muzyka jest Esme Bianco znana z serialu "Gra o Tron". Aktorka w maju 2021 roku pozwała Mansona, czyli Briana Warnera za przemoc seksualną, wykorzystywanie i handel ludźmi.

Redakcja poleca

W pozwie padły zarzuty, że Manson groził aktorce, używał też narkotyków, aby wymusić na niej akty seksualne, a w 2011 roku dopuścił się gwałtu. Znany wokalista zaprzeczył oskarżeniom. Muzyk twierdzi, że uprawiał seks z Bianco za jej zgodą, a pozwy jego byłych partnerek to spisek.

Esme Bianco złożyła kolejny pozew przeciwko Marilynowi Mansonowi

Esme Bianco nie poddaje się jednak tak łatwo. Aktorka złożyła kolejny pozew przeciwko Mansonowi. Tym razem kobieta zarzuca wokaliście bojkotowanie jej zawodowych aktywności w ramach zemsty.

Zobacz też: 10 polskich gwiazd, które miały poważne problemy z prawem [GALERIA] 

Bianco podjęła współpracę z grupą rock-metalową Deftones. Aktorka zaangażowała się w promocję ich trasy koncertowej, nagrywając specjalny materiał wideo. Artyści mieli emitować film podczas występów.

Jak twierdzi Bianco, Manson dowiedział się o współpracy i ją zablokował. Jak czytamy w pozwie:

Warner skontaktował się z zespołem, wykorzystał swoją władzę i wpływy w przemyśle rozrywkowym i postanowił ingerować w kolaboracje pani Bianco z Deftones.

RadioZET.pl/Billboard