Obserwuj w Google News

Hołd dla Marie Fredriksson z Roxette. Dziecięcy chór zaśpiewał „Listen To Your Heart” [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
12.12.2019 12:01
Zareaguj Reakcja

Marie Fredriksson nie żyje. Śmierć słynnej wokalistki Roxette poruszyła miliony fanów muzyki na całym świecie. Dziecięcy chór PS22 postanowił oddać hołd zmarłej Marie Fredriksson i zaśpiewał legendarny przebój „Listen To Your Heart”. Zobaczcie niesamowite wideo.

Marie Fredriksson nie żyje dzieci zaśpiewały Listen To Your Heart Roxette hołd dla zmarłej wokalistki wideo
fot. Picture Perfect / Rex Features/EAST NEWS, Youtube screen

Listen To Your Heart Roxette w wykonaniu chóru PS22. Hołd dla Marie Fredriksson

Nowojorski chór PS22, który składa się z uczniów piątej klasy jednej z publicznych szkół, pożegnał w piękny sposób zmarłą wokalistę RoxetteMarie Fredriksson.

Marie Fredriksson nie żyje. Przypominamy 8 największych hitów zespołu Roxette

Dzieci zaprezentowały wyjątkową wersję „Listen To Your Heart”, jednego z najsłynniejszych hitów Roxette. Niesamowite nagranie chóru PS22 już robi furorę w sieci (ponad pół miliona wyświetleń) i zostało świetne przyjęte przez internautów.

Cover „Listen To Your Heart” w wykonaniu PS22 dotarł nawet do samego Pera Gessle z zespołu Roxette, który skomentował wideo: „Niesamowite. Dziękuję”.

Marie Fredriksson nie żyje. Wokalistka Roxette miała 61 lat

Marie Fredriksson nie żyje. Słynna szwedzka wokalistka i gwiazda kultowego zespołu Roxette zmarła 9 grudnia w wieku 61 lat. Artystka przegrała długoletnią walkę z chorobą nowotworową. Przez wiele Marie Fredriksson zmagała się z guzem mózgu, który zdiagnozowano u niej w 2002 roku. 

 

RadioZET.pl/PK