Obserwuj w Google News

„All I Want For Christmas Is You” w metrze. Pasażerowie zaśpiewali razem hit Mariah Carey [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
23.12.2019 16:05
Zareaguj Reakcja

„All I Want For Christmas Is You” to jeden z największych świątecznych hitów w historii muzyki. Każdego roku piosenka bije rekordy popularności. W internecie furorę robi nagranie ze stacji metra w Nowym Jorku. Tłum pasażerów zaczął razem śpiewać świąteczny przebój Mariah Carey.

Mariah Carey All I Want For Christmas Is You w metrze pasażerowie zaśpiewali razem świąteczny hit wideo
fot. Twitter screen

All I Want For Christmas Is You w metrze: pasażerowie zaśpiewali świąteczny hit Mariah Carey

„All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey w wykonaniu pasażerów nowojorskiego metra bije rekordy popularności w sieci. Nagranie to prawdziwy hit internetu.

W niedzielę wieczorem na stacji 34th Street Penn Station w Nowym Jorku pojawił się ogromny tłum fanów, którzy wracali z koncertu Mariah Carey w słynnym Madison Square Garden.

 

Świąteczny klimat udzielił się im tak bardzo, że w trakcie czekania na peronie na kolejne pociągi zaśpiewali wspólnie przebój „All I Want For Christmas Is You”.

Trzeba przyznać, że świetnie poradzili sobie z kultowym świątecznym hitem. Pod ogromnym wrażeniem była również sama Mariah Carey, która udostępniła wideo w mediach społecznościowych.

„All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey numerem jeden po 25 latach

„All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey, mimo że miał swoją premierę ponad 25 lat temu, nie przestaje podbijać list przebojów. Wielki hit wreszcie dodał na szczyt prestiżowego amerykańskiego zestawienia Billboard Hot 100.

RadioZET.pl/billboard.com/PK