Obserwuj w Google News

Maria Sadowska i Kayah podbijają TikToka. Ich challenge ma ponad 5 milionów odsłon

1 min. czytania
15.02.2021 12:55

#PodajSerce to walentynkowy challenge na TikToku, które stworzyły Maria Sadowska i Kayah. Akcja podbija serwis i może pochwalić się już ponad 5 milionami odsłon. Do zabawy dołączyły znane gwiazdy. Na czym polega challenge #PodajSerce na TikToku? Sprawdźcie szczegóły.

Maria Sadowska i Kayah podbijają TikToka. Ich challenge ma ponad 5 milionów odsłon
fot. Materiały prasowe

Maria SadowskaKayah rozpoczęły wspólną akcję na platformie TikTok z okazji Walentynek. Piosenkarki wydały niedawno wspólny singiel „Kocham Cię”, teraz łączą siły w wyjątkowym challenge’u.

Maria Sadowska i Kayah podbijają TikToka. Challenge #Podaj Serce

Challenge #PodajSerce na TikToku jest bardzo prosty. Wystarczy nagrać w serwisie film z gadżetem w kształcie serca i podać go dalej, od lewej do prawej strony ekranu. Serce można również podać innej osobie (np. ręce odbierają to serce, nie widać osoby, a same dłonie). Następnie należy dodać utwór „Kocham Cię” z oficjalnej biblioteki dźwięków TikTok i opublikować film z #PodajSerce. Akcja trwa przez cały tydzień.

Dzielmy się miłością online i offline! – zachęcają artystki.

Do challenge’u dołączyły znane gwiazdy m.in. Natalia Nykiel, Patryk Skoczyński, Marcin Maciejczak czy duet Linia Nocna. Wszystkie filmy nagrane w ramach akcji #PodajSerce na TikToku można zobaczyć tutaj.

RadioZET.pl/mat.prasowe