Obserwuj w Google News

Margaret i KaCeZet otwierają własną wytwórnię muzyczną: „To nasze dziecko”

Piotr Krajewski
1 min. czytania
06.02.2020 12:54
Zareaguj Reakcja

Margaret rozpoczyna nowy etap. Choć w grudniu piosenkarka ogłosiła przerwę w karierze, zdecydowała się ujawnić swoje kolejne plany zawodowe. Razem ze swoim ukochanym KaCeZetem otwiera własną wytwórnię muzyczną. „To nasze dziecko” — czytamy na Instagramie.

Margaret i KaCeZet otwierają własną wytwórnię muzyczną Gaja Hornby Records to nasze dziecko
fot. Instagram screen

Margaret i KaCeZet otwierają wytwórnię muzyczną Gaja Hornby Records

Margaret i KaCeZet otwierają własną wytwórnię muzyczną — Gaja Hornby Records. Piosenkarka zdecydowała się wykorzystać zawieszenie kariery, aby zaplanować kolejne projekty zawodowe.

Okazuje się, że wokalistka rozpoczyna zupełnie nowy etap w swoim życiu. Margaret nie chce już tylko nagrywać przebojów, ale zamierza również wspierać nowych artystów w tworzeniu muzyki, dając im taką możliwość za sprawą nowej wytwórni muzycznej.

Dziś wielki dzień! Gaja Hornby Records — to nasze dziecko, które przez kilka miesięcy rodziło się w naszych głowach. To wytwórnia robiona przez artystów dla artystów! Dziś stawiamy pierwszy krok wraz z @wojtek_geniusz. Dziękuje wszystkim, którzy byli z nami w tym procesie, wierzyli, doradzali, podstawiali nogi! — czytamy na Instagramie.

Margaret i KaCeZET pochwali się pierwszym artystą, który wspierają w ramach Gaja Hornby Records. W internecie można zobaczyć oficjalny teledysk młodego rapera Wojtka Geniusza do utworu „Pilot”.

Margaret zawiesiła karierę i zniknęła z internetu

W grudniu Margaret zawiesiła karierę zawodową. Piosenkarka i jurorka „The Voice of Poland” poinformowała w mediach społecznościowych, że robi sobie przerwę od muzyki i znika z social mediów. „Ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia” — napisała Margaret.

RadioZET.pl/PK