Obserwuj w Google News

Margaret wznowiła karierę. Nowa piosenka "Nowe plemię" dla Fundacji Rak’n’Roll [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
20.03.2020 10:22
Zareaguj Reakcja

Margaret wznowiła karierę i wydała nową piosenkę. „Nowe plemię” to piewszy utwór Rak’n’Roll Music — muzyki, która powstaje jako podziękowanie za wpłaty na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Teledysk do piosenki „Nowe plemię” Margaret został nagrany w formacie wertykalnym i z wykorzystaniem efektu AR.

Margaret Nowe plemię nowa piosenka dla Fundacji Rak’n’Roll
fot. mat. prasowe

Margaret — Nowe plemię. Nowa piosenka dla Fundacji Rak’n’Roll

Rak’n’Roll Music to ruch, w ramach którego artyści zbierają pieniądze na rzecz Fundacji Rak'n'Roll, a w podziękowaniu za zaangażowanie w facebookową zbiórkę tworzą nowy utwór. W pierwszą odsłonę akcji włączyła się Margaret. Dziś opublikowała „Nowe plemię” — swoją najnowszą piosenkę i wyraz wdzięczności za wszystkie wpłaty wspierające działania fundacji, która już od 10 lat pomaga chorym na raka leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością.

Dzięki kochani! Przede wszystkim za wszystkie wpłaty, ale też za mega dawkę pozytywnej energii. Właśnie takich, dobrych impulsów wysyłajmy w świat jak najwięcej! Pokażmy, że siła muzyki jest w stanie pokonać największe przeciwności losu – komentuje Margaret.

Nowy kawałek powstał wraz z oryginalnym teledyskiem, nakręconym w pionowym formacie (dopasowanym do Facebooka – głównego kanału całej akcji) i wykorzystującym technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR). Filtr AR użyty w klipie zostanie wkrótce udostępniony wszystkim użytkownikom Instagrama.

Rak’n’Roll Music to projekt długofalowy. Po Margaret do akcji zostaną zaproszeni kolejni artyści, którzy przejmą rozpoczętą zbiórkę pieniędzy i stworzą kolejne utwory, aby wesprzeć działania Fundacji.

– Jest moc! Rak’n’Roll Music inicjowaliśmy w innej rzeczywistości, chcąc tworzyć muzyczny ruch na rzecz pomocy chorym na raka. Premiera pierwszego utworu przypada na trudny czas dla nas wszystkich. Nowe okoliczności jeszcze jaskrawiej pokazują sens wspólnego działania i moc muzyki, która pomaga przetrwać trudne chwile. Ten pierwszy kawałek powstał dzięki zaangażowaniu każdego z Was. To Wasza muzyka. A my, dzięki Waszym datkom możemy pomagać naszym Podopiecznym przejść przez trudne chwile choroby. Za to oraz za mnóstwo dobrej energii przesłanej naszym Podopiecznym ogromnie dziękujemy. To jest właśnie prawdziwa siła nowego gatunku muzyki, dlatego... gramy dalej! – komentuje Łukasz Kościuczuk z Fundacji Rak’n’Roll. A Margaret dodaje: "Teraz mikrofon i zbiórkę, jak w sztafecie, przekazuję dalej. Stay tuned po więcej raknrollowych brzmień!"

Nie tylko gwiazdy mogą organizować zbiórki. Każdy użytkownik Facebooka może szybko i łatwo założyć własną, klikając w ten link.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK