Obserwuj w Google News

Marcin Wojciechowski z zupełnie nowymi audycjami. "Plus/minus lista Radia ZET" codziennie od 20:00

Piotr Krajewski
1 min. czytania
04.04.2022 11:44

Wiosna dotarła do Radia ZET, a wraz z nią zupełnie nowe audycje od poniedziałku do piątku. Nie zabraknie wyjątkowych muzycznych programów, które poprowadzi Marcin Wojciechowski. Codziennie od godz. 20:00 słuchacze będą mogli śledzić notowanie "Plus/minus lista Radia ZET" i autorską audycję pełną świetnej muzyki "Plus/minus lista Radia ZET EXTRA".

Marcin Wojciechowski
fot. Radio ZET

Radio ZET z nową ramówką od 4 kwietnia. Specjalnie dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy wyjątkową ofertę programową, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Od teraz każdy wieczór w Radiu ZET będzie bardzo muzyczny – antenę przejmie Marcin Wojciechowski.

Marcin Wojciechowski z nowymi audycjami w Radiu ZET. Rusza "Plus/minus lista Radia ZET"

Marcin Wojciechowski zapewni słuchaczom Radia ZET sporą dawkę najlepszej muzyki. Od poniedziałku do piątku od godz. 20:00 będzie można śledzić "Plus/minus listę Radia ZET", czyli notowanie z 10 najpopularniejszymi utworami na naszej antenie, które tworzyć będą sami słuchacze, głosując na ulubione przeboje na naszej stronie internetowej.

Redakcja poleca

Następnie Marcin Wojciechowski poprowadzi aż do północy wyjątkową autorską audycję muzyczną "Plus/minus lista Radia ZET EXTRA", która będzie pełna świetnej muzyki i niespodzianek w postaci m.in. rozmów z polskimi i zagranicznymi gwiazdami, premier nowych singli i płyt czy zapowiedzi najgorętszych koncertów.

To jednak nie koniec muzycznych atrakcji w Radiu ZET. W każdą środę na antenie zabrzmią koncerty unplugged na żywo w ramach cyklu ZET Akustycznie, w którym wzięli już udział m.in. Sanah, Krzysztof Zalewski, Doda, Mrozu, Ewa Farna, Margaret czy Dawid Kwiatkowski.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Redakcja poleca