Obserwuj w Google News

Marcin Sójka z nowym singlem "Wróć" w Radiu ZET: "To bardzo życiowy utwór" [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
24.01.2020 10:10
Zareaguj Reakcja

Marcin Sójka pojawił się w piątkowym „Uważam ZET”. Zwycięzca „The Voice of Poland” nie tylko zapowiedział premierę swojego najnowszego singla zatytułowanego „Wróć”, ale także opowiedział nieco więcej o piosence promującej jego pierwszą płytę „Kilka prawd”.

Marcin Sójka z nowym singlem Wróć w Radiu ZET To bardzo życiowy utwór wideo
fot. Radio ZET

„Wróć” to czwarty, po „Zaskakuj mnie”, „Dalej” i „Lepiej”, singiel promujący debiutancki album Marcina Sójki, zwycięzcy 9. edycji „The Voice Of Poland” i zdobywcy opolskiej Karolinki, czyli głównej nagrody publiczności na 56. KFPP w Opolu w 2019 roku.

Dla Marcina Sójki, męskość to przede wszystkim walka do końca, zwłaszcza o to, co w życiu najważniejsze, otwarte przyznanie się do błędów i… szczere wyznanie uczuć. W dzisiejszych czasach pozornie utrzymując bliskość, zbyt często oddalamy się od siebie. „Wróć” w wykonaniu Marcina, to świetny „wzór” wyznania, które w każdych okolicznościach warto zadedykować ukochanej osobie. Nic nie jest na zawsze, ale zawsze warto zawalczyć o miłość.

W trakcie piątkowej wizyty w programie "Uważam ZET" Marcin Sójka opowiedział słuchaczom Radia ZET nieco więcej o swoim nowym singlu.

Każdy może być związany emocjonalnie z tą piosenką. To bardzo życiowy utwór. My, mężczyźni, potrafimy trochę narozrabiać. Nasze drugie połówki się obrażają, a później chcemy, żeby wróciły. Takie jest życie — powiedział zwycięzca „The Voice of Poland”.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK