Obserwuj w Google News

Maneskin opublikował singiel "Supermodel". Czym znowu zszokuje zespół?

1 min. czytania
13.05.2022 10:12
Zareaguj Reakcja

Maneskin opublikował pierwszy singiel w 2022 roku. Premiera utworu "Supermodel" na antenie RadiaZET już dziś po godzinie 10.

Maneskin
fot. Invision/Invision/East News

Maneskin po wygranej na Eurowizji 2021 nie traci popularności. Muzykom udało się wykorzystać sukces w stu procentach, a dzisiaj dzięki swojej niepokornej postawie i melodyjnym kompozycjom zna ich niemal cały świat.

Maneskin prezentują nowy singiel "Supermodel"

Artyści wydali właśnie pierwszy singiel w 2022 roku, który zapowiadała ciekawa sesja zdjęciowa. Jak to w przypadku Maneskin bywa, oprawa artystyczna i pomysł na promocję wzbudził wśród niektórych kontrowersje.

Redakcja poleca

Singiel "Supermodel" wydany równo o północy 13 maja to opowieść o modelce z lat 90., która łamie serca swoim adoratorom, a jej zainteresowaniem mogą cieszyć się tylko pieniądze i używki. Brzmienie piosenki również przywołuje dźwięki charakterystyczne dla lat 90. Kawałek może niektórym skojarzyć się z wielkim hitem Nirvany.

Oglądaj

Maneskin wystąpi na Eurowizji 2022, a później przyjedzie do Polski

Nowy utwór Maneskin wkrótce doczeka się oficjalnej premiery na żywo. Już 14 maja rockowa grupa pojawi się w roli gościa na finale konkursu Eurowizji 2022 w PalaOlimpico w Turynie.

Artyści w październiku 2022 ruszą w swoją światową trasę koncertową. Występy nie ominą też Polski. Maneskin zagra na warszawskim Torwarze za rok - 12 maja 2023.