Obserwuj w Google News

Maneskin. Nagi Damiano David zapowiada kolejny singiel zespołu. Kiedy premiera?

1 min. czytania
12.05.2022 10:48
Zareaguj Reakcja

Maneskin. Damiano David zapozował nago do sesji promującej najnowszy singiel zespołu. Kiedy premiera utworu "Supermodel"?

Maneskin
fot. Invision/Invision/East News

Maneskin od wygranej na Eurowizji 2021 nie traci na popularności. Muzycy zaproponowali światu nie tylko własną wizję muzyki rockowej, ale również podejścia do swojego ciała.

Maneskin. Damiano David pozuje nago w zapowiedzi nowego singla

Artyści przed wydaniem singla "MAMMAMIA" opublikowali w swoich mediach społecznościowych nagie zdjęcia. Pokazali wówczas, że traktują własne ciało jako kolejne narzędzie wyrazu i tworzenia sztuki. Chociaż takie ruchy nadal są uważane przez wielu za kontrowersyjne, grupa najwyraźniej niewiele sobie z tego robi i postanowiła powtórzyć zabieg.

Redakcja poleca

Zespół przymierza się właśnie do kolejnej muzycznej premiery. Najnowszy singiel promuje i zapowiada nowa sesja zdjęciowa. Większość fotografii pokazuje członków Maneskin w kompletnych stylizacjach lub bieliźnie. Jednak Damiano David postanowił kolejny raz zapozować nago.

Maneskin wyda singiel "Supermodel". Kiedy premiera?

W mediach społecznościowych zespołu pojawiło się zdjęcie wokalisty, na którym intymne części ciała artysty zasłania jedynie aparat. Fani pokochali fotografię. Ma ona już przeszło 13 tysięcy reakcji, 300 komentarzy i podobną liczbę udostępnień na oficjalnym Facebooku muzyków.

Premierę kawałka "Supermodel" Maneskin zaplanował na 13 maja. Utwór ma ukazać się punktualnie o północy. Aktualnie trwa jego przedsprzedaż.