Obserwuj w Google News

„Mama ostrzegała — Parodia Matki” nowym hitem internetu. Przeróbka przeboju Daj To Głośniej [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
09.10.2019 10:31
Zareaguj Reakcja

Parodia „Mama ostrzegała” w wersji matki podbija sieci. Internauci zachwycają się nową przeróbką hitu zespołu Daj To Głośniej, którą zaśpiewała popularna blogerka i youtuberka Malwina Bakalarz.

Mama ostrzegała parodia matki hit internetu przeróbka przeboju Daj To Głośniej
fot. Youtube screen

Mama ostrzegała — Parodia Matki. Nowa przeróbka Daj To Głośniej hitem internetu

„Mama ostrzegała — Parodia Matki” to nowy hit internetu. W ciągu zaledwie dwóch dni przeróbka przeboju Daj To Głośniej o zmaganiach żony-zakupoholiczki, która musi ukrywać swoje zakupy przed mężem, podbiła serwis YouTube. Wideo obejrzano już pół miliona razy.

>> "Mama ostrzegała" na pielgrzymce. Wersja pielgrzymkowa hitu Daj To Głośniej [WIDEO]

Internauci zachwycają się parodią matki wykonywano przez Malwinę Bakalarz, która jest autorką „Bakusiowa”, popularnego polskiego bloga parentinowego. Jej konta na Instagramie i YouTube śledzi kilkaset tysięcy osób.

„Boże, jakie to prawdziwe, ja zawsze chowam i zamawiam zanim przyjedzie mąż”, „Boskie, a kurierzy wymiatają”, „Ale się uśmiałam”, „Kolejny hymn zakupoholiczek”, „Lepsze od oryginału” — piszą internautki.

Co ciekawe, Malwina Bakalarz zasłynęła również z bijącej rekordy popularności przeróbki „Weź nie pytaj — Parodia Matki”. Jej wideo obejrzano ponad 11 milionów razy.

ZOBACZ: „Weź nie pytaj — Parodia Matki” hitem internetu. Nowa przeróbka przeboju Pawła Domagały [WIDEO]

„Mama ostrzegała” to jeden z polskich hitów lata 2019, który robił niemałą furorę w internecie. Oficjalny teledysk zespołu Daj To Głośniej wyświetlono już ponad 64 miliony razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/PK