Obserwuj w Google News

Mama Zenka Martyniuka miała zawał serca. Wokalista zdradził szczegóły na temat stanu jej zdrowia

Piotr Krajewski
1 min. czytania
06.04.2020 15:20

Mama Zenka Martyniuka przeszła zawał serca — potwierdził lider zespołu Akcent. W rozmowie z „Pytaniem na śniadanie” wokalista disco polo opowiedział o kłopotach zdrowotnych swoje mamy i zdradził, co tak naprawdę się stało.

Mama Zenka Martyniuka miała zawał serca wokalista zdradził szczegóły na temat stanu jej zdrowia
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Mama Zenka Martyniuka miała zawał serca. Wokalista zdradził szczegóły na temat stanu jej zdrowia

Zenek Martyniuk potwierdził krążące od dłuższego czasu w internecie informacje, że jego mama miała zawał serca. Gwiazdor disco polo udzielił ostatnio krótkiego wywiadu w „Pytaniu na śniadanie”, gdzie opowiedział o problemach zdrowotnych swojej mamy Teresy Martyniuk. Na szczęście zawał serca okazał się niegroźny.

Miała zawał serca, którego praktycznie nie zauważyła. To było 8 stycznia. Źle się poczuła, źle spała w nocy. Siostra zawiozła ją na izbę przyjęć i tam stwierdzono, że ma zawał. Szybko przetransportowaną ją stamtąd do szpitala do Białegostoku — powiedział Zenek.

Artysta poinformował, że lekarze wszczepili mamie dwa stenty. Następnie kobieta przeszła miesięczną rehabilitację. Obecnie przebywa w domu i czuje się dobrze.

Odpoczywa, spaceruje, nigdzie nie wychodzi. Nie spotyka się z przyjaciółkami — wyznał wokalista disco polo.

Zenek Martyniuk przyznał, że w związku z pandemią koronawirusa tegoroczne  święta wielkanocne w jego domu będą wyglądały nieco inaczej. Lider zespołu Akcent najprawdopodobniej nie spędzi ich z mamą: „Jeszcze będzie czas, aby w miarę bezpiecznie odwiedzić teściową i odwiedzić moją mamę”.

RadioZET.pl/PK