Obserwuj w Google News

Maja Kraft, czyli "polska Britney Spears". Jak dziś wygląda i co robi Natalia Gryczyńska? [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
08.04.2020 15:19
Zareaguj Reakcja

Maja Kraft była nazywana „polską Britney Spears”. Jej popowe piosenki cieszyły się dużą popularnością na początku XXI wieku. Kariera szybko jednak się skończyła, a Polka zniknęła z branży muzycznej. Jak dziś wygląda i co robi Maja Kraft, czyli Natalia Gryczyńska? Okazuje się, że „polska Britney Spears” mieszka w USA.

Maja Kraft polska Britney Spears jak dziś wygląda i co robi Natalia Gryczyńska foto
fot. Youtube screen

Maja Kraft, czyli polska Britney Spears. Jak dziś wygląda i co robi Natalia Gryczyńska?

Maja Kraft, a właściwie Natalia Gryczyńska, miała swoje pięć minut w polskiej branży muzycznej. Za sprawą popowych przebojów, teledysków i wizerunku była przez wielu nazywana „polską Britney Spears.

Nie było to określenie na wyrost, ponieważ wiele piosenek polskiej artystki do złudzenia przypominało najpopularniejsze hity słynnej Księżniczki Popu, takie jak, chociażby „(You Drive Me) Crazy” czy „Born to Make You Happy”. Maja Kraft zasłynęła przede wszystkim z przebojów „Moje skrzydła” i „Twoja magia”.

Kariera Kraft szybko jednak się skończyła. Po wydaniu debiutanckiego albumu wokalistka zniknęła i nie wróciła już z nowymi utworami.

Jak dziś wygląda i co robi Maja Kraft, czyli Natalia Gryczyńska? Okazuje się, że „polska Britney Spears” mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych. 36-letnia Polka nie robi tam jednak muzycznej kariery. Pracuje w branży nieruchomości i sprzedaje luksusowe posiadłości, które kosztują miliony dolarów. W 2019 roku Natalia Gryczyńska udzieliła wywiadu dla „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedziała o życiu w USA.

Przyjechałam do Stanów w 2015 roku. Zaczynałam od zera. Specyfika mojej pracy jest taka, że nie jestem wynagradzana za godziny mojej pracy, żyję z prowizji. Dlatego na początku było bardzo ciężko, miałam trzy prace. Zaczynałam jako kelnerka — powiedziała w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

Wyznała także, że mimo zakończenia muzycznej kariery nadal uwielbia śpiewać, a muzyka pozostaje jej ogromną pasją.

Natalia Gryczyńska jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się zdjęciami sprzedawanych przez siebie nieruchomości.

RadioZET.pl/Dzień Dobry TVN/PK