Obserwuj w Google News

Maja Kapłon ma coraz większe problemy z oddychaniem. Trwa zbiórka na operację finalistki Voice of Poland

Piotr Krajewski
2 min. czytania
10.12.2019 12:23
Zareaguj Reakcja

Maja Kapłon, finalistka „The Voice of Poland”, przeżywa dramat. Wokalistka pilnie potrzebuje operacji kręgosłupa, która kosztuje jednak ponad 5 milionów złotych. Na najnowszym nagraniu Maja Kapłon poinformowała, że stan jej zdrowia pogarsza się. 24-latka oddycha z coraz większym trudem.

Maja Kapłon stan zdrowia pogarsza się ma coraz większe problemy z oddychaniem zbiórka na operację finalistki Voice of Poland
fot. Youtube screen

Maja Kapłon ma coraz większe problemy z oddychaniem. Dramat finalistki „The Voice of Poland”

Maja Kapłon zdobyła popularność dzięki  „The Voice of Poland”, gdzie dotarła aż do samego finału ósmej edycji. Z powodu bardzo poważnych problemów zdrowotnych wokalistka musiała nagle przerwać swoją karierę muzyczną.

24-letnia finalistka „The Voice of Poland 8” musi zebrać ponad 5 milionów złotych na operację kręgosłupa w Nowym Jorku. Skomplikowany zabieg za granicą to jedyna nadzieja artystki na normalne życie. Obecnie Maja Kapłon jest przykuta do łóżka i ma coraz większe problemy z oddychaniem. Stan jej zdrowia pogarsza się.

Ciężko mi jest Wam o tym mówić, ale boję się, że wkrótce się uduszę. Moje ciało kurczy się i miażdży narządy wewnętrzne. Oddycham resztkami sił. Nie wiem, ile jeszcze wytrzymam — mówi na najnowszym nagraniu Maja Kapłon.

Choroba Mai Kapłon. Trwa zbiórka na operację kręgosłupa

Maja Kapłon od urodzenia zmaga się ze skrzywieniem kręgosłupa i choruje na skoliozę. Przeszła już kilkanaście operacji. W ostatnich miesiącach stan wokalistki bardzo się pogorszył (pojawiły się m.in. problemy z oddychaniem), a stalowy pręt podtrzymujący kręgosłup pękł.

Finalistka „The Voice of Poland” jest zmuszona przejść operację stabilizacji i resekcji kręgosłupa. Kosztuje ona jednak ponad 5 milionów złotych i musi zostać przeprowadzona w Stanach Zjednoczonych.

Maja Kapłon poprosiła internautów o pomoc i uruchomiła zbiórkę na stronie internetowej SięPomaga.pl. Na ten moment zebrano ponad 1,7 miliona złotych.

>> Zbiórka na operację kręgosłupa Mai Kapłon

RadioZET.pl/siepomaga.pl/PK