Obserwuj w Google News

Maja Kapłon przeszła pierwszą operację kręgosłupa. Jej mama pokazała nagranie [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
02.03.2020 13:13
Zareaguj Reakcja

Maja Kapłon przeszła operację kręgosłupa w Stanach Zjednoczonych. Mama finalistki „The Voice of Poland” opublikowała nagranie, na którym widzimy piosenkarkę idącą z balkonikiem. Maja Kapłon już wkrótce przejdzie kolejną operację.

Maja Kapłon przeszła pierwszą operację kręgosłupa jej mama pokazała nagranie wideo
fot. Youtube screen

Maja Kapłon jest po pierwszej operacji kręgosłupa. Jej mama pokazała nagranie

Maja Kapłon jest już po pierwszej operacji kręgosłupa przeprowadzonej przez lekarzy w Nowym Jorku. Mama piosenkarki opublikowała w imieniu córki nagranie, na którym widzimy finalistkę „The Voice of Poland” idącą z balkonikiem w towarzystwie pracowników szpitala.

Wczesny ranek był dla Majeczki bardzo ciężki, ale teraz jak widać jest całkiem dobrze — napisała mama Mai Kapłon i pokazała wideo.

Jak poinformowała Małgorzata Kapłon, córka przechodzi obecnie badania płuc i serca. W poniedziałek lekarze zdecydują, kiedy Maja Kapłon przejdzie ostateczną operację kręgosłupa.

Maja Was ściska i mówi, że kocha! — czytamy we wpisie.

Maja Kapłon od urodzenia zmaga się ze skrzywieniem kręgosłupa i choruje na skoliozę. Przeszła już kilkanaście operacji. W ostatnich miesiącach stan wokalistki bardzo się pogorszył (pojawiły się m.in. problemy z oddychaniem), a stalowy pręt podtrzymujący kręgosłup pękł. 

Przez wiele tygodni finalistka „The Voice of Poland” zbierała pieniądze na skomplikowaną operację w USA. Pierwotnie jej koszt miał wynieść ponad 5 milionów złotych, ale amerykański szpital i tamtejsi lekarze stworzyli wstępny plan operacji, na podstawie którego ponownie obliczyli kwotę całej operacji. Okazało się, że kwota zebrana dzięki specjalnej internetowej zbiórce (blisko 2,9 miliona złotych) jest w stanie pokryć jej koszt.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK