Obserwuj w Google News

Maja Kapłon popłakała się. Nowe informacje o operacji w USA: "Kochani, udało się" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
29.01.2020 11:39
Zareaguj Reakcja

Maja Kapłon podzieliła się nowymi informacjami na temat poważnej operacji kręgosłupa, którą przejdzie w Nowym Jorku. Okazuje się, że szpital ponownie wycenił koszt skomplikowanego zabiegu i kwota spadła o połowę. Finalistka „The Voice of Poland” opublikowała wideo, na którym rozpłakała się z radości.

Maja Kapłon popłakała się nowe informacje o operacji w USA kochani udało się wideo
fot. Facebook screen

Maja Kapłon popłakała się na nagraniu. Pochwaliła się nowymi informacjami o operacji w USA

Maja Kapłon przejdzie operację kręgosłupa w Stanach Zjednoczonych. Jej termin został już oficjalnie ustalony na koniec lutego. To jednak nie koniec dobrych informacji.

Finalistka „The Voice of Poland” opublikowała nagranie, w którego trakcie zdradziła, że szpital w Nowym Jorku dokonał ponownej wyceny całej operacji i obniżył koszty zabiegu o połowę. Oznacza to, że wokalistka zebrała już pełną kwotę. Pierwotnie koszt operacji Mai Kapłon miał wynieść ponad 5 milionów złotych.

Kochani, udało się. Mamy pieniądze na operację. Nie jestem w stanie opisać mojego szczęścia i mojej radości. Jestem tak bardzo wdzięczna. Ogromnie. Nie mam słów — powiedziała wzruszona Maja.

Amerykański szpital i lekarze stworzyli wstępny plan operacji, na podstawie którego ponownie obliczyli kwotę całej operacji. Kwota zebrana dzięki specjalnej internetowej zbiórce (blisko 2,9 miliona złotych) jest w stanie pokryć jej koszt.

Najważniejsze, że jest na operację i opiekę szpitalną i mogę już tam lecieć! Modlę się teraz, aby wszystko się udało, wierzę, że tak będzie. Na naszych oczach dzieją się cuda — napisała artystka.

Maja Kapłon od urodzenia zmaga się ze skrzywieniem kręgosłupa i choruje na skoliozę. Przeszła już kilkanaście operacji. W ostatnich miesiącach stan wokalistki bardzo się pogorszył (pojawiły się m.in. problemy z oddychaniem), a stalowy pręt podtrzymujący kręgosłup pękł. Skomplikowany zabieg w Nowym Jorku to jedyna szansa finalistki „The Voice of Poland” na normalne życie.

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć!

RadioZET.pl/PK