Obserwuj w Google News

Maja Kapłon pokazała zdjęcia po operacji w USA. Tak wygląda teraz jej kręgosłup [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
17.03.2020 13:26
Zareaguj Reakcja

Maja Kapłon jest już po operacji kręgosłupa w Nowym Jorku. Piosenkarka i finalistka „The Voice of Poland” opublikowała wpis, w którym opowiedziała, jak się czuje po skomplikowanym zabiegu. Pokazała też zdjęcia swojego kręgosłupa przed i po operacji.

Maja Kapłon pokazała zdjęcia po operacji w USA tak wygląda teraz jej kręgosłup foto
fot. Facebook screen

Maja Kapłon pokazała zdjęcia po operacji w USA. Tak wygląda teraz jej kręgosłup

Maja Kapłon opublikowała poruszający wpis, w którym opowiedziała o swoim obecnym stanie zdrowia, ale także o wieloletnich zmaganiach z ciężką chorobą kręgosłupa.

Ostatnio nie wstawiałam nic, ani nie informowałam Was o tym co u mnie. Było ciężko okiełznać ból. Uczę się na nowo chodzić, stać, siedzieć, łapię balans — wspomina Maja Kapłon po operacji kręgosłupa w Nowym Jorku i dodała: „Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi”.

W bardzo szczerym wpisie finalistka „The Voice of Poland” wyznała, że przez wiele lat marzyła, aby mieć prosty kręgosłup i pozbyć się garbu. Udało się to dzięki operacji w Stanach Zjednoczonych. Doktor Lenke wyprostował jej kręgosłup w 90 procentach.

Marzenie spełniło się. Jak widzicie na poniższym zdjęciu — garba nie ma, jestem prosta — napisała Maja oraz pokazała zdjęcia przed i po operacji kręgosłupa.

Wokalistka mieszka obecnie w Newark, gdzie przechodzi rehabilitację i dużo chodzi. Jak sama przyznaje, stara się też odpoczywać oraz zdrowo odżywiać.

Będzie tylko lepiej. Za trzy tygodnie kontrola u doktora i będę mogła wracać. Jestem przeszczęśliwa, dziękuje Wam za tę szansę. Można, naprawdę się da — wyprostować kręgosłup, który jest w rozsypce — dodała.

Maja Kapłon napisała także kilka zdań do wszystkich osób, które chorują na skoliozę. Zaapelowała, aby ostrożnie wybierać lekarzy w trakcie leczenia: „Ufajcie tym, którzy mówią, że wasz kręgosłup da się wyprostować 1/2/3 operacjami — nie pozwólcie sobie na inne opcje i na 18, po których nie widać efektu. Da się! Jak nie wiecie gdzie szukać — piszcie do mnie. Jeśli nie odpisuję w miarę szybko (mam lepsze i gorsze dni, jeśli chodzi o kondycję i ból), szukajcie pomocy na grupie na Facebooku „Skolioza Polska”.

RadioZET.pl/PK