Obserwuj w Google News

Maja Kapłon czeka na operację w USA. Pokazała zdjęcie krzywego kręgosłupa [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
19.02.2020 14:28
Zareaguj Reakcja

Maja Kapłon przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Za kilka dni finalistka „The Voice of Poland” przejdzie poważną operację kręgosłupa. Piosenkarka jest w stałym kontakcie z fanami, nie traci poczucia humoru i pozostaje aktywna w social mediach. Maja Kapłon opublikowała zdjęcie z modelem swojego krzywego kręgosłupa.

Maja Kapłon pokazała swój krzywy kręgosłup czeka na operację w USA zdjęcie foto
fot. Youtube screen

Maja Kapłon pokazała, jak wygląda jej krzywy kręgosłup

Maja Kapłon przygotowuje się do operacji w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda „The Voice of Poland” przebywa obecnie w szpitalu w Nowym Jorku, gdzie będzie operowana już 24 lutego.

24-letnia piosenkarka przejdzie skomplikowaną operację stabilizacji i resekcji kręgosłupa, która jest dla niej jedyną szansą na powrót do normalnego życia. Mimo że czeka ją bardzo ciężki zabieg, Maja Kapłon pozostaje w dobrym humorze.

Finalistka „The Voice of Poland” postanowiła podzielić się z fanami nowym zdjęciem, na którym uśmiechnięta pozuje z modelem swojego bardzo krzywego kręgosłupa.

Zaskoczona ja trzymająca model mojego kręgosłupa — napisała Maja Kapłon pod fotografią i zdradziła, że już wkrótce poda szczegóły spotkania z lekarzem, który będzie ją operował.

Maja Kapłon od urodzenia zmaga się ze skrzywieniem kręgosłupa i choruje na skoliozę. Przeszła już kilkanaście operacji. W ostatnich miesiącach stan wokalistki bardzo się pogorszył (pojawiły się m.in. problemy z oddychaniem), a stalowy pręt podtrzymujący kręgosłup pękł. 

Przez wiele tygodni finalistka „The Voice of Poland” zbierała pieniądze na skomplikowaną operację w USA. Pierwotnie jej koszt miał wynieść ponad 5 milionów złotych, ale amerykański szpital i tamtejsi lekarze stworzyli wstępny plan operacji, na podstawie którego ponownie obliczyli kwotę całej operacji. Okazało się, że kwota zebrana dzięki specjalnej internetowej zbiórce (blisko 2,9 miliona złotych) jest w stanie pokryć jej koszt.

RadioZET.pl/PK