Obserwuj w Google News

Maja Kapłon pilnie potrzebuje pomocy. Zbiórka na operację finalistki "The Voice of Poland"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
25.10.2019 10:56
Zareaguj Reakcja

Maja Kapłon, finalistka „The Voice of Poland”, pilnie potrzebuje pomocy. Wokalista zespołu Maja i Dandysi uruchomiła specjalną zbiórkę, które ma na celu zebranie pieniędzy na skomplikowaną operację kręgosłupa w Nowym Jorku. Jej koszt wynosi jednak ponad 5 milionów złotych. „Pomóż mi znów stanąć na nogi” — Maja Kapłon poprosiła internautów o pomoc.

Maja Kapłon finalistka The Voice of Poland pilnie potrzebuje pomocy zbiórka na operację kręgosłupa
fot. Youtube

Maja Kapłon potrzebuje pomocy. Finalistka „The Voice of Poland” zbiera pieniądze na operację kręgosłupa

Maja Kapłon ma poważne problemy zdrowotne. Od urodzenia zmaga się ze skrzywieniem kręgosłupa i choruje na skoliozę. W ciągu swojego życiu przeszła kilkanaście operacji i spędziła wiele tygodni w szpitalach. Okazuje się, że stan 24-letniej wokalistki pogorszył się, a stalowy pręt podtrzymujący kręgosłup pękł.

Finalistka ósmej edycji  „The Voice of Poland” jest zmuszona przejść bardzo poważną operację, jeżeli chce wrócić do zdrowia. Kosztuje ona jednak ponad 5 milionów złotych i musi zostać przeprowadzona za granicą. Maja Kapłon poprosiła internautów o pomoc i uruchomiła zbiórkę na stronie internetowej SięPomaga.pl.

Wszystko pokomplikowało się w tym roku, gdy pojawiły się problemy z oddychaniem i kłucie w klatce piersiowej. Po dłuższych spacerach zaczynało mnie boleć biodro, przez co nie mogłam spać po nocach — napisała Maja Kapłon i przyznała, że powodem kłopotów jest pęknięcie prętu.

Gwiazda „The Voice of Poland” i wokalistka zespołu Maja i Dandysi wyznała, że przez obecne problemy zdrowotne nie jest w stanie pracować i kontynuować swojej pasji, czyli śpiewania. Piosenkarka leży obecnie w łóżku.

Pierwszy raz w życiu po wielu koncertach, które zagrałam dla potrzebujących, bo dobrze wiem, jak to jest żyć w ciągłym ograniczeniu, ten pierwszy raz pomocy potrzebuję ja. Operacja w Nowym Jorku to moja jedyna szansa na normalne życie. Moje zdrowie wyceniono na ponad 5 milionów złotych. Pomóż mi znów stanąć na nogi, znów znaleźć się na ukochanej scenie — poprosiła Maja Kapłon w opisie zbiórki.

RadioZET.pl/siepomaga.pl/PK