Obserwuj w Google News

Maja Kapłon przejdzie operację w USA. Wzruszające nagranie gwiazdy "Voice of Poland" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
17.02.2020 19:32
Zareaguj Reakcja

Maja Kapłon nie poddaje się i walczy o swoje zdrowie. Finalistka „The Voice of Poland” opublikowała nagranie, w którym przekazała internautom nowe informacje. Potwierdziła, że kosztowna operacja kręgosłupa w USA dojdzie do skutku. „Kochani, udało się” — powiedziała wzruszona Maja Kapłon.

Maja Kapłon przejdzie operację w USA wzruszające nagranie gwiazdy Voice of Poland wideo
fot. Facebook screen

Maja Kapłon przejdzie operację kręgosłupa w USA

Maja Kapłon przejdzie operację kręgosłupa w Nowym Jorku. Finalistka ósmej edycji  „The Voice of Poland” poinformowała, że termin skomplikowanego zabiegu został już ustalony i wokalistka może przygotowywać się do wyjazdu do Stanów Zjednoczonych.

Mam nadzieję, że siedzicie, bo ta wiadomość zwali Was z nóg. Dostałam informację od pielęgniarki doktora Lenke, że bookuje dla mnie datę 24 lutego na operację i muszę być tam dwa tygodnie wcześniej na testing. Kochani, udało się — powiedziała wzruszona artystka.

Maja Kapłon podziękowała wszystkim za wsparcie i pomoc finansową. Koszt operacji stabilizacji i resekcji kręgosłupa wynosi ponad 5 milionów złotych, ale 24-latka poinformowała, że cała kwota nie musi być wpłacona od razu. Gwiazda „The Voice of Poland” wciąż jednak zbiera pieniądze.

Zbiórka na rzecz Mai Kapłon trwa na stronie internetowej SięPomaga.pl. Na ten moment zebrano ponad 2,8 miliona złotych.  

Dziękuję Wam. Jestem po prostu tak szczęśliwa. To jest nie do pomyślenia (…) Nie wierzę. Kocham świat i ludzi na nim — dodała wokalistka.

Maja Kapłon od urodzenia zmaga się ze skrzywieniem kręgosłupa i choruje na skoliozę. Przeszła już kilkanaście operacji. W ostatnich miesiącach stan wokalistki bardzo się pogorszył (pojawiły się m.in. problemy z oddychaniem), a stalowy pręt podtrzymujący kręgosłup pękł. 

RadioZET.pl/PK